Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Фатімське послання стосується також України E-mail
Понеділок, 18 травня 2015 07:07

Фатімська Богородиця у Кам’янець-Подільській дієцезії

У Кам’янець-Подільській дієцезії триває паломництво фігури Фатімської Богородиці. Віруючі під час паломництва моляться та покутують за весь колишній Радянський Союз.


У кожній парафії дієцезії статуя перебуває три дні. Першого дня всі віруючі вітають Марію у своїй парафії на урочистій Службі і разом моляться Розарій про мир в Україні, моляться також за навернення Росії. На другий день перебування Богородиці для парафіян проводяться катехизи про фатімські об’явлення та показують фільм про історію об'явлень. В останній день віруючі проводжають Богородицю до наступної парафії. Парафіяни, в яких вже побувала статуя Богородиці, моляться три дні за наступну парафію, яка буде її приймати.

За перегринацію фігури Фатімської Богородиці відповідальні отці зі Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії.

Фатімська Богородиця у Кам’янець-Подільській дієцезії

«Для мене дуже велика радість і нагода бути при нашій Матері,— каже о. Павло Вишковський ОМІ, настоятель Делегатури Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії в Україні,— ми ж Облати, тобто віддані, посвячені Марії. Я не раз досвідчив від Марії особливих благодатей та бачив, як люди поверталися змінені»,— поділився з CREDO о. Павло.

Парафіяни, до яких прибуває Марія, отримують різні подарунки: ікони з обличчям Богородиці, медальйони, книги та розарії. Добродії допомагають закупляти матеріали для цих подарунків на паломництво.

Організувала паломництво Курія Кам’янець-Подільської дієцезії. Під час мандрівки статуя Фатімської Богородиці має відвідати близько 80-ти парафій дієцезії. Перегринація розпочалася 1 травня у Летичеві під час дієцезіального паломництва родин і триватиме до 19 вересня.

Ми потребуємо ЇЇ заступництва

Статуя Фатімської Богородиці, що здійснює паломництво у Кам’янець-Подільській дієцезії, була виготовлена в Італії. Саме ця фігура вже втретє подорожує Україною. Вперше у 2006 році вона побувала у Харківсько-Запорізькій дієцезії і декілька днів — у Кам’янець-Подільській. Вдруге у 2010 році вона знову була в Україні. І вже тоді єпископ Леон Дубравський висловив бажання, щоб ця фігура відвідала кожну парафію Кам’янець-Подільської дієцезії. Оскільки ця фігура Фатімської Марії постійно подорожує, то знову черга дійшла на Кам’янець-Подільську дієцезію.

Фатімська Богородиця у Кам’янець-Подільській дієцезії

В Києво-Житомирській дієцезії також триває перегринація фігури Фатімської Богородиці, якою опікуються Отці Паллотини з Фатімського Санктуарію з Довбиша. Фігура Божої Матері побувала і в Криму перед його анексією. Наступного року Фатімська фігура з Довбиша помандрує по Луцькій дієцезії.

«Те що різні фігури Фатімської Богородиці подорожують по Україні — знак того, що ми потребуємо заступництва Пресвятої Богородиці,— переконаний о. Павло Вишковський, — Нехай це буде нашою духовною мобілізацією, щоб ця фігура стала духовним містком, що єднає нас благословенням та любов’ю Марії. Містком між Заходом і Сходом».

Статуя Фатімської Богородиці прилетіла літаком з Рима. Вона подорожує від 1997 року по всій Європі. Побувала вже в Австрії, Італії, Франції, Росії, в Сибіру (6 місяців) та на мінних полях Монне Негро відразу після війни. Загалом проїхала понад мільйон кілометрів.

З материка на материк фігура подорожує літаком. Статуї Фатімської Богородиці береться квиток, як звичайному пасажирові всередині літака. Далі Марія мандрує в спеціальній каплиці, яка створена з мікроавтобуса. В США і Канаді Марії дають спеціальний літак — він так і називається — літак Марії.

Фатімська Богородиця у Кам’янець-Подільській дієцезії

Коли Церква наприкінці 1930-х років ХХ століття визнала за справжні об’явлення у Фатімі, багато майстрів почали виготовляти фігури Пресвятої Діви Марії. Сестра Лючія сказала, що саме ця фігура найбільш подібна до Марії — вона була зроблена одним американським майстром. Згодом американський мільярдер подарував літак для Марії, який називався «Синя гармата». Він безперервно літав з фігурою по території Америки. Згодом, окрім тієї фігури, яка й досі подорожує Америкою, були створені дві автентичні копії цієї фігури. Одна на — Азію, інша — на Європу. Доля фігури, що полетіла у 60-х роках ХХ століття у Росію до цієї пори не відома. А статуя, яка зараз перебуває у Кам’янець-Подільській дієцезії, безперервно подорожує по Євразії.

Фатімська Богородиця у Кам’янець-Подільській дієцезії

Зцілення душі і тіла

Під час паломництва Пресвятої Діви Марії Фатімської неодноразово здійснювалися чудеса за заступництвом Матінки Божої.

«Я був свідком не одного чуда, здійсненого за заступництвом Богородиці,— розповідає о. Павло Вишковський,— У Запоріжжі жінка дякувала на третій день паломництва, що її чоловік навернувся до Бога. На Хмельниччині жінка отримала зір. Багато було також духовних зцілень»,— ділиться о. Павло.

Фатімська Богородиця у Кам’янець-Подільській дієцезії

Віруюча Гелена Кондратюк з парафії Матері Божої Ангельської розповіла про свій досвід: «Матінка Божа завжди мене виручала і допомагала. Вона мене веде, я це бачу з самого дитинства. Колись я ходила у паломництво,— ділиться пані Гелена,— і просила про навернення свого чоловіка. Пройшов час, а він мені ще обіцяв, що буде ходити до храму, але не хотів цього. Через деякий час, як я розпочала молиться про нього, чоловік пішов сповідатися. Згодом почав хворіти. Священик приходив до нього кожної п’ятниці, щоб посповідати та уділити Святого Причастя. Мій чоловік, який ніколи не ходив до храму, помер посповіданий»,— розповіла пані Гелена.

Високоточна духовна зброя

Фатімське пророцтво безпосередньо стосується також українців, переконаний о. Павло Вишковський. Адже Богородиця просить молитися за Росію, а схід України історично належить до тієї території, яка довгий час була частиною Російської імперії.

Фатімська Богородиця у Кам’янець-Подільській дієцезії

Отець Рафал Стшижевскі ОМІ стверджує, що Матір Божа дуже любить Росію: «Марія заохочує, щоб ми покутували за грішників. Вона особливо покутує за тих, хто найбільше потребує Божого милосердя. Улюблена держава Марії — Росія. Вона покутує за Росію», — сказав священик-облат.

Сьогодні, коли Україна живе фактично у стані війни, коли захищає свою землю від загарбників з Росії, паломництво статуї Фатімської Богородиці.

Фатімська Богородиця у Кам’янець-Подільській дієцезії

Найважливішою зброєю під час війни є Розарій, каже настоятель вінницької парафії Матері Божої Ангельської брат Костянтин Морозов OFM Cap.

«Марія надає нам високоточну духовну зброю — молитву Розарію. Прості слова, сказані з вірою, мають велику міць. Вони можуть змінити світ, зламати війну», — сказав брат Костянтин.

Монах-капуцин наголошує, що війна і роз’єднання людей — це робота диявола.

«На кордоні України з одного і другого боку стоять люди, християни. Також там присутній диявол, який бажає роз’єднати людей. Головне бажання злого духа — зробити так, щоб ці люди вважали один одного ворогами, ненавиділи один одного та повбивали. На жаль, дияволу сьогодні це вдається»,— сказав бр. Костянтин.

Навесні 1917 року, в далекому португальському містечку в Кова та Ірія , Пресвята Богородиця з’явилася простим і побожним пастушкам, Франциску, Жасинті і Лучії. Марія під час свого об’явлення 13 червня 1917 року, висловила своє прохання, яке відносилося до Росії. Вона просила присвятити Росію Своєму Непорочному Серцю та покаятися. Якщо люди послухають Її, то Росія врятується, і в ній запанує злагода. Інакше, беззаконня її наповнить світ, і будуть нові війни та гоніння на Церкву.

Фатімська Богородиця у Кам’янець-Подільській дієцезії

Фатімська Богородиця у Кам’янець-Подільській дієцезії

Фатімська Богородиця у Кам’янець-Подільській дієцезії

Фатімська Богородиця у Кам’янець-Подільській дієцезіїЗа матеріалами: CREDO
 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino