Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Відкрий своє серце для Матері Божої E-mail
Понеділок, 04 травня 2015 17:23

sfondo11-Madonna di FatimaУ Кам`янець-Подільській дієцезії розпочалась перегринація мандруючої фігури Фатімської Божої Матері. Своє паломництво вона розпочала (і закінчить теж) у санктуарії Летичівської Божої Матері.

 


 

Ця перегринація є унікальною, адже триватиме 5 місяців без перерви. Кожна з парафій (а їх у дієцезії визначено майже 80), яку відвідає Марія будуть переживати триденні реколекції, які ведуть отці зі Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії.

Фігуру Матері Божої Фатімської на терені дієцезії привітав єпископ ординарій Леон Дубравський під час Дня Родин в Летичеві у п’ятницю 1 травня. Це паломництво має покутний характер і має на меті найперше – спільну і безперервну молитву за мир в Україні.

IMG 1196

letychiw

IMG 1203

Як пише у своєму Зверненні єпископ Дубравський: «Хочемо ще раз почути й задуматися над фатімським посланням, в котрому Матір Божа закликає всіх нас до навернення, до покути, до молитви за мир у всьому світі. Наші неспокійні часи звертають нашу увагу на чудову поміч та захист, котрі отримував наш народ прибігаючи під опіку Божої Матері».

Владика пообіцяв, що буде намагатися часто відвідувати ті парафії, де перебуватиме фігура Богородиці. «Марія приходить до нашої дієцезії, до наших парафіяльних спільнот, щоби повторити нам слова, котрі сказала на весіллі в Кані Галілейській: «Зробіть, що тільки Він вам скаже» (Йн 2, 5). Нехай ці слова товаришують нам під час цих відвідин та будуть для нас закликом до навернення та покути», - зазначив ординарій.

Коли Церква визнала Фатімські об’явлення, то багато майстрів представляли сестрі Лючії виготовлені фігури. І  сестра підкреслила, що саме ця фігура найбільш подібна до образу Богородиці, який вона бачила.

20150430 105052

 

Фігура Матері Божої в каплиці Католицького Медіа-Центру

 

Вже мільйони кілометрів ця фігура подолала, відвідала майже 900 парафій (це лише ті, в яких відбувались реколекції, а якщо рахувати тільки самі відвідини, то їх було набагато більше). Від 1997 року вона безперервно подорожує Європою та Азією. І майже 6 місяців перебувала в Сибіру. Статуя має висоту 125 см разом із короною, розміри підставки 26x28,5 см, важить 20 кг.

Фатімська Богородиця відвідує Україну вже втретє. Вперше вона прибула у 2006 році, але на короткий час, і побувала лише в деяких парафіях різних дієцезій.

IMG 1205

Перші три дні фігуру супроводжував о. Павло Вишковський ОМІ. У одній з проповідей він намагався придивитися до тих 97 років, які минули від початку Фатімських об’явлень. Всюди видно руку Богородиці. Усі переломні події сталися у марійні свята. Це і перелом під Сталінградом (2 лютого), і капітуляція Японії (15 серпня), і т. зв. «ленінопад» (8 грудня). Причиною війн, катаклізмів, зла і нещасть є гріх. Під час об’явлень у Фатімі Марія підкреслює, що не зважаючи на цей гріх і зло, не зважаючи на те, що стільки людей піддалося, Бог все одно нас любить, і вболіває над тим, аби наш світ змінився, аби ми змінились. Тож маємо зректися того зла, яке є в нас, і прибігати під опіку Богородиці, присвятити Її Непорочному Серцю себе, наші сім`ї. Треба почати з себе, а не нарікати на свого сусіда і прагнути його переміни.

Однією з мрій о. Павла є те, щоби під час цього паломництва «ми випросили у Марії, аби врешті настав той момент, коли наші люди перестануть цілити кулями один в одного. І ці кулі «перероблять» в намистини розарію. Бо це – єдина зброя, яка не ранить, а зцілює, укріплює, допомагає і «будує».

IMG 1225

IMG 1203

IMG 1210

IMG 1247

Після Летичева фігура Матері Божої перевезена до Хмільника, а далі вирушить до Літина.

IMG 1250

IMG 1251

IMG 1252

IMG 1253

IMG 1274

За матеріалами: Католицький Медіа-Центр

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino