Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Мешканці 46 міст України мають змогу дивитися Телеканал EWTN E-mail
Понеділок, 22 грудня 2014 19:04

hd_poster01_ewtn_englishКатолицький канал EWTN-Україна 22 грудня з’явився у мережі ОТТ «Домашній телеком», що покриває 46 міст України.


22 грудня Телеканал EWTN з’явився у мережі OTT «Домашнього телекому», а отже, мешканці таких міст, як Бар, Бровари, Великий Березний, Вишгород, Вінниця, Володимир-Волинський, Гадяч, Дніпропетровськ, Донецьк, Євпаторія, Жмеринка, Запоріжжя, Зіньків, Ізюм, Кам’янець-Подільський, Київ, Ковель, Козятин, Коростень, Кременчук, Кривий Ріг, Луцьк, Макіївка, Мелітополь, Миколаїв, Нетішин, Ніжин, Нікополь, Нові Петрівці, Нововолинськ, Новоград-Волинський, Одеса, Орджонікідзе, Пісочин, Рівне, Севастополь, Сімферополь, Славута, Солоницівка, Староконстянтинів, Ужгород, Феодосія, Харків, Хмельницький, Черкаси, Шепетівка ‒ мають змогу дивитися різдвяні програми з Ватикану, прямі трансляції з Папою Франциском та інші цікаві релігійні програми цілодобово на EWTN.

 

Інтернет-телебачення формату ОТТ (Over the Top) ‒ це телебачення майбутнього, яке вже зараз доступно абонентам ТМ «Домашній телеком». Технологія ОТТ передбачає доставку відеосигналу на приставку користувача через мережу Інтернет.

Інтерактивне телебачення за технологією ОТТ від ТМ «Домашній телеком» ‒ сучасна, високотехнологічна і доступна послуга, що включає в себе цілий набір зручних функцій і сервісів, які принципово змінюють звичний образ телебачення.

Технологія ОТТ забезпечує високу якість зображення і звуку, перегляд телебачення стає ще більш зручним і захоплюючим.

Підключення

Для підключення інтерактивного ТВ використовується спеціальна приставка Set Top Box (STB), яку необхідно приєднати до мережі Інтернет та до відеовходу пристрою - для можливості перегляду телеканалів на звичайному телевізорі. Послуга доступна в якості пакетної пропозиції, спільно з послугою доступу до мережі Інтернет. Підключення приставки можливо через інтернет кабель або маршрутизатор по Wi -Fi.

Деталі підключення за телефоном: 0 800 21 00 00, або ж на інтернет-сторінці: Domtele.com.

Довідка

Основна перевага послуги ОТТ ‒ використання ліцензійного контенту. Абонентам доступний зручний інтерфейс з навігацією по ТВ-каналах і пропозиціями додаткового контенту.

Завдяки технології ОТТ, абонент отримує:

  • - програми для послуги «відео за запитом» ( VoD ) українських та міжнародних контентодержателей (YouTube , Ex.ua , MEGOGO.NET),
  • - відео може відтворюватися на екран телевізора, комп'ютера, мобільного телефону або планшета,
  • - запис для відкладеного перегляду на локальний носій (PVR),
  • - можливість прослуховувати музику, дивитися погоду або навчальні курси, інтерактивні ігри,
  • - підключити послугу «Батьківський контроль».
 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino