Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Католицькому телеканалу EWTN в Україні три роки з часу заснування E-mail
Неділя, 07 грудня 2014 12:28

mqdefault8 грудня телеканалу EWTN виповнюється три роки в Україні. До вашої уваги невелике інтерв’ю про те, як був створений християнський католицький телеканал в Україні та як розвивається його мовлення.

 

 

 

О. Павло Вишковський ОМІ, колишній директор, засновник EWTN в Україні

o._Pawlo_nastojatel_delegaturyЯк розпочалася робота Телебачення Віковічного Слова?

Те, що Телебачення Віковічного Слова існує в Україні, це передусім Божа заслуга, Богу за це подяка. А все розпочалося з того, що Папа Йоан Павло ІІ приїхав до України у 2001 році. Тоді з’явилась перша думка про телебачення. Тоді я був відповідальним за паломництво людей з Поділля  - був цілий потяг людей, я цілу ніч сповідав, потім ми прийшли до спорткомплексу «Чайка», втомлені. І я бачив, як бігають журналісти, шукаючи коментатора для трансляції Служби Божої з Папою. Після недоспаної ночі попросили мене. Це було перше бачення.

В часі діяльності медіа-центру ми відновили трансляції богослужінь з Папою на К1, 5 каналі, Першому Національному.

Господь вів. Це була нескінченна рука Бога, тому що мало хто вірив, що можливо в Україні мати католицьке радіо і, так само, католицьке телебачення.

7 грудня, в передвечір’я урочистості Непорочної Діви Марії три роки тому в ефірі Києва в кабельній мережі «Воля-Кабель»  з’явилося Телебачення Віковічного Слова в Україні.

Яким Ви уявляєте собі глядача EWТN?

Під час нашої першої трансляції  – це була Служба Божа з нагоди першої річниці існування EWTN в Україні, самі телеглядачі телефонували нам, розповідали про свої враження від телеканалу. Я пам’ятаю, як зателефонував один чоловік, щоб скласти побажання. Він сказав: «Я - Валерій. Дивимося телеканал вже більше шести місяців. Від 9-го травня. Не мав що робити, в Києві, я невіруючий, клацав телеканали, знайшов ваш телеканал і більше нічого іншого не дивлюся з того моменту». Я бажаю, щоб якнайбільше людей було таких. Напевно це і є моє побажання.

О. Дієго Саєз Мартін ОМІ, директор телеканалу EWTN-Україна

DS6-700x493Яким було Ваше враження, коли Ви вперше прийшли працювати на Телебачення Віковічного Слова?

Коли я прийшов, я побачив, що Телебачення Віковічного слова має великий потенціал. За цей час  я усвідомив, що є багато людей, які дивляться наш телеканал. А також  є люди, готові слухати Слово Боже,  дивитися цікаві програми у різних куточках України. Зараз канал присутній більше ніж у 20 містах України в кабельних мережах. Маємо надію, що скоро також будемо і на супутниковому телебаченні. Це дозволить нам бути фактично в усій Україні, а також робити свої власні програми.

Якою є харизма Телебачення Віковічного Слова в Україні?

Найважливіше, щоб в ньому був Ісус, який втілився. Як сказано в Біблії, «Слово стало Тілом». Як може Ісус стати тілом через наш телеканал? – Через колектив. Потрібна така атмосфера, щоб можна було відчувати, що Ісус є між нами, а вже потім робити більш ефективні програми: сучасні, молодіжні, для дітей, для дорослих. І особливо звертати увагу на Вселенську Церкву – це не є наша маленька церква, це є Вселенська Церква, Церква усіх.

Якою є Ваша улюблена програма на EWTN-Україна?

Найперше – улюбленими для мене є ті, що не повторюються – це передачі наживо з Риму. Я дуже люблю слухати, що Папа каже, дивитися, де він є, чому це є важливим для всіх людей. А по-друге –  це молодіжна програма «Чисте життя». Зараз практично немає добрих програм на інших телеканалах, які б передавали правду про життя. Саме тому ця програма така цікава, бо молоді пояснюють іншим молодим, як вони живуть, як можна взагалі жити.

Вітаємо працівників католицького телеканалу зі Святом та бажаємо, щоб цей канал розвивався на славу Бога та спасіння людей!

За матеріалами: Телебачення Віковічного Слова

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino