Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Поповнення у монашій родині Місіонерів Облатів E-mail
Вівторок, 02 грудня 2014 06:27

DSCF3810У наш час свячення можна назвати чудом, тому що, на жаль, мало хто з молоді хоче віддати своє життя для служіння іншим. Одне з таких чудес відбулося в родині облатів.


У неділю, 30 листопада, у київській парафії св. Миколая панувала святкова й радісна атмосфера. Семінарист Пол Патрік ОМІ отримав з рук єпископа Радослава Змітровича ОМІ дияконські свячення. На святкування приїхали не лише брати облати з усієї України на чолі з Настоятелем Делегатури Місіонерів Облатів в Україні о. Павлом Вишковським ОМІ, а й Настоятель Провінції Внебовзяття у Канаді о. Мар’ян Гіль ОМІ. Брат Пол народився у Канаді, але має українське коріння, тому він  виявив бажання проходити душпастирську практику саме у нас.

DSCF3694

DSCF3727

DSCF3737

У своїй проповіді єпископ Радослав підкреслив, що ми живемо у непростий час. І, справді, чудом є те, що сьогодні відбуваються дияконські свячення. Адже у сьогоднішньому світі мало хто хоче служити. А диякон – це саме той, хто служить. Тим більше, промовистим знаком є те, що канадець хоче служити в Україні. У той час, коли багато людей бажають, навпаки, виїхати за кордон, у пошуках кращого життя.  На завершення проповіді єпископ Радослав побажав Полу Патріку з радістю служити всім, кого Господь поставить на його життєвому шляху.

DSCF3741

DSCF3745

Обряд свячень триває. Зібрані співають літанію до всіх святих.

DSCF3757

DSCF3817

Атмосфера у храмі була справді теплою й родинною, що відчувалося особливо під час привітань. Адже тут були всі ті, хто став для Пола за цей короткий час родиною: і брати-облати, і сестри-монахині, і друзі з усієї України, а також парафіяни та усі ті, з ким він співпрацює.

DSCF3787

Вітання від Настоятеля Провінції Внебовзяття у Канаді о. Мар’яна Гіля ОМІ

DSCF3838

За матеріалами: Католицький Медіа Центр

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino