Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Про облатське життя і місію в Криму E-mail
Четвер, 16 жовтня 2014 12:11

DSCN5402grПерш ніж розповісти про облатську місію і життя в Криму, як спільнота хочемо подякувати всій облатській родині за молитву і підтримку. Багато разів ми відчули  в цьому часі силу спільноти, на яку такий великий наголос поставив св. Євген.

 


 

Через своє приморське положення, наш дім був завжди місцем літніх реколекцій, відпочинку дітей і сімей. Цього літа, на жаль ми не могли виконувати цього служіння. Дім став пустим, тому що жодна група не вияила бажання приїзду.

Протягом цього періоду супроводжувала нас невпевненість, чи буде можлива звичайна душпастирська праця в Криму. У вересні ми розпочали душпастирський рік з усіма заняттями, що мали місце раніше. Територія нашої місії- це місто Євпаторія і декілька інших сусідніх районів. Ми регулярно їздимо в чотири пункти, де збираються віряни. Відчуття тієї невпевненості, було також участю наших прихожан.  Безперервна присутність облатів, є для них, як самі підкреслюють "джерелом надії". Видиме є глибше заангажування самих світських в облатську місію.

Тепер ми стаємо, як всі кримські парафії, перед кроком повторної реєстрації. Серйозною справою є також питання еміграційної установи і отримання дозволу на перебування облатів. Немає серед облатів Делегатури нікого з паспортом Російської Федерації, тому важливою справою для ведення нашого служіння є отримання відповідних дозволів на перебування на Криму.

Як облати присвячені в особливий спосіб Непорочній, ми розпочали цього місяця мандрівку образу Матері Божої Неустанної Допомоги. Це наша відповідь на духовні потреби цього регіону і велике прохання до Бога про загальне облатське служіння в цьому власне місці.

Всіх зацікавлених запрошуємо відвідати нашу  інтернет-сторінку: http://www.evpatoria.omi.org.ua/

о. Христофор

DSCN0641

DSCN0270

DSCN0418

DSCN0563

DSCN0570

 

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino