Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Храмове свято в парафії св. Йосифа у Гнівані E-mail
Неділя, 14 вересня 2014 20:39

gnivan2В неділю, 14 вересня, парафія св. Йосифа у Гнівані відзначала храмове свято. Це одне із двох храмових свят, що відзначає ця парафія протягом року. Перша дата- 19 березня- в урочистість св. Йосифа, покровителя парафії, а друга- у свято Воздвиження Господнього Хреста, бо саме в цей день був у 1906 році освячений Гніванський костел.

 

Цьогорічне свято було ще більш урочисте, бо 40 парафіян прийняло таїнство миропомазання з рук єпископа Радослава Змітровича, який очолив святкову літургію. На святі були присутні численні парафіяни, а також гості з інших парафій, адже для багатьох стало традицією приїздити на храмове свято до Гніваня.

 

Під час проповіді єпископ Радослав Змітрович підкреслив, що для того щоб бути християнином, потрібно прийняти і жити під натхненням Святого Духа. Саме Дух Святий чинить з нас відважних свідків Ісуса, так як з Апостолів в день П’ятидесятниці. Це Дух Святий допомагає нам в нашому особистому хресті віднайти секрет щастя, а не прокляття.

Після Служби вірні пішли в процесії навколо храму, молячись про мир в Україні. Далі на усіх чекав традиційно накритий різними стравами стіл, який приготували парафіяни та концерт дитячого гурту «Ноїв ковчег», що своїм співом звеселяв серця усіх присутніх.

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino