Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Фестиваль закінчився і настав час збирати плоди E-mail
Понеділок, 28 липня 2014 18:40

P1040331"Люби і роби, що хочеш" - під таким гаслом пройшов вже шостий поспіль фестиваль "Подих Життя". Добре, що в такий нелегкий для нас час, саме любов змогла зібрати молодь разом. Разом для молитви, для співпраці в Богові.

Не зважаючи ні на що, учасників не поменшо, як і їхньої віри, що було особливо помітно на нічних Адораціях. Хоча загальною темою усіх  конференцій була любов, це було зовсім не солодко. Бо мова йшла про терпеливість, милосердя й розуміння між нами. Про те, в чому полягає така любов, як нею ділитися і примножувати. Якою вона має бути в стосунках з Богом,з Батьківщиною, в сім`ї, і взагалі з людьми, Враховуючи те, що це був фестиваль, то був час не тільки для серйозних речей, а й для веселощів. Були чудові концерти, веселі вечори. Особливою в цьому році видалася презентація майстер-класів - танці духовентсва користуються неабиякою популярністю. Важливою подією фестивалю був суботній відпуст, під проводом єпископа Кам`янець-Подільської дієцезії о. Радослава Змітровича. На який приїхало багато гостей. І це був чудовий досвід пережиття великого свята разом - молоді і старшого покоління, парафії і молодіжного центру. Щиро дякуємо усім учасникам і волонтерам за цей час, це велике щастя - єднатися в ім`я Бога.

Своїми враженнями поділилася учасниця фестивалю:

Маріанна: Вже закінчився шостий фестиваль "Подих Життя", і настав час збирати плоди даровані неабиякою благодаттю. Тема  "Люби і роби, що хочеш" не була для мене особливо цікавою чи торкаючою, принаймні, так я думала на початку. Така звичайна й зрозуміла річ, але разом з тим - найважливіша. Багато зі сказаного на конференціях чи проповідях вже чула вкотре, але ці слова були скеровані не до розуму, а до серця. Нічого надзвичайного, але приклади досвідчення Божої любові відкрили мої очі на те, щоб я таку ж саму велику любов побачила у своєму житті. Можливо, навіть, вперше в житті відчула себе коханою Божою дитиною. Побачила Бога в своїй щоденності. І тепер не просто вірю, а впевнена в тому, що Він дійсно весь час поряд. І тепер найважливіше для мене - зберегти це відчуття якнайдовше, Думаю, що набагато легше любити інших, коли відчуваю себе коханою. Легше піклуватися про людей, коли відчуваю турботу Божу над собою. І хоч важко передати це на словах, але хотілося від серця поділитися своїми переживаннями. Це не була якась надзвичайна радість, але відчуття впевненості та спокою, якого мені не вистачало останнім часом.

Також була рада з того, що вперше мала можливість бути на усіх конференціях, почути усе, що Бог хотів сказати, бо то були важливі речі, які намагатимусь не забути, а використати в своєму житті. За цей час, Бог дав мені добрий грунт, а я тепер хочу виростити на ньому добрі плоди та поділитися з іншими. Думаю, що саме для цього була тут в цей час.

_1040320_1040645100_1991DSC07572P1040018P1040043P1040421

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino