Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
У Духовній Семінарії в Обрі відбулось рукоположення в священики та диякони E-mail
Середа, 11 червня 2014 08:46

__IMG__7971В суботу, 31 травня, в Вищій Духовній Семінарії Місіонерів Облатів НМ в Обрі (Польща) відбулось рукоположення в священики та диякони. Одним з нововисвячених дияконів є Богдан Савіцький, який родом із Кривого Рогу. Свячень уділив єпископ Радослав Змітрович ОМІ, єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії. В урочистій Месі в храмі св. Якова Апостола у Обрі взяло участь близько 50 священиків та численні віряни.

 


 

Рукоположеними в священики були: Томаш Галі ОМІ(скерований на вікарія до Катовіц), Гжегож Глабас ОМІ (Отець Генерал вислав його до Середземноморської Провінції), Гжегож Павлюсь (скерований на вікарія до Любліньця), Пьотр Праузнер Бехціцкі ОМІ (посланий до Центру Формації Місіонерів в Катовіцах), Пшемислав Косьцянек ОМІ (скерований Отцем Генералом до Французької Провінції), Рафал Кристіанц ОМІ (посланий як вікарій до Кендзєжина Козля) і Тадеуш Вдовчик ОМІ (скерований Отцем Генералом до Центрально-європейської Провінції). На дияконів були висвячені: Марцін Круль ОМІ, Богдан Савіцький ОМІ і Кшиштоф Вжос ОМІ.

Цьогорічні обедієнції (скерування до конкретного служіння) показують життєвість нашої харизми. Польська Провінція ділиться з Західною Європою своїми покликаннями- аж трьох з семи неопресвітерів їдуть на місії, які можемо зарахувати до діл нової євангелізації.

078

116

223

299

DSC_0007

DSC_0060

DSC_0071

IMG_1943


 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino