Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Зустріч настоятелів Місіонерів Облатів Непорочної Марії E-mail
Четвер, 15 травня 2014 14:15

DSC05459В днях, 12-14 квітня 2014 року, в головному домі Делегатури Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Обухові, відбулася зустріч настоятелів Облатської Родини в Україні. Взяли в ній участь настоятелі спільнот та настоятелі парафій нашого Згромадження.

Особливим гостем зустрічі був єпископ-емерит Київсько-Житомирської дієцезії, провінційний вікарій від справ місій і делегатур о. Марцін Шафорс ОМІ та місіонер облат з північної Канади о. Данієль Шварц ОМІ.

DSC05336Під час зустрічі настоятелі задумувалися над конкретними аспектами облатського життя в Україні та Росії, а саме: над тим як практично реалізувати Євангеліє в Спільноті, як бути кращими душпастирями молоді, а також роздумували над тим, що являється пріоритетами Делегатури.

Зустріч розпочалася молитвою до Святого Духа, після чого до своїх співбратів у вступній конференції звернувся настоятель Делегатури о. Павло Вишковський ОМІ, який пригадав настоятелям, Конституцію 81, яка говорить що: «Настоятелі – це знак присутності Господа, який перебуває серед нас, щоби надихати і вести нас. Вони спонукають своїх братів жити згідно з облатським покликанням, надаючи їм необхідну підтримку. У дусі відповідальності їм ввірено правління своєю спільнотою, прийняття рішень, підтримка ініціатив і здійснення планів дій, згідно з духом і нормами Конституції і Правил. Вони повинні вміти передавати свої повноваження і передовіряти виконання важливих завдань».

DSC05447Вівторок – 13 травня, був днем молитви, праці, розмов та прийняття рішень. Як завжди кожна чернеча спільнота так і облати розпочали свій день від особистої зустрічі з Ісусом, а також від спільної Утрені. Після чого розпочався день праці. Облати задумувалися як виглядає молитва в окремих спільнотах Делегатури Згромадження, як продовжується святкування ювілею, а також як виглядає служіння облатів в середовищі молоді, дітей, бідних, міністрантів, ЗМІ, Друзів Місіонерів ітд. Також ці всі справи обговорювалися в праці в групах, після чого також кожна з груп представила результати праць.

DSC05357Також цього дня до отців-облатів завітав єпископ-емерит Київсько-Житомирської дієцезії Ян Пурвінський, який виголосив конференцію. Владика розповідав про початки праці облатів в Києві, Обухові, Чернігові, Славутичі, Ніжині та Прилуках. Адже всі ці парафії відносяться до його дієцезії, якої він був Ординарієм, і з облатами приходилося зустрічатися часто і тісно співпрацювати. Завершенням дня була урочиста Свята Меса в парафіяльному храмі Пресвятої Трійці, яку очолив єпискор-емерит.

DSC05427

У середу, було продовження формаційної зустрічі, а також після обіду відбулася зустріч з о. Даніелом  Шварцом ОМІ, під час якої облат-місіонер говорив та ділився досвідом місій серед ескімосів в Канаді.  Після чого відбулася Євхаристія, яку очолив провінційний вікарій від справ місій і делегатур о. Марцін Шафорс ОМІ.

DSC05435

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino