Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Лист Отця Генерала до Місіонерів Облатів в Україні E-mail
Понеділок, 05 травня 2014 20:08

o._Luis_Lugen_omi_1Дорогі Співбрати Облати Української Делегатури,

Дуже Вам дякую за радісний візит, що відбувся у березні, який також був поєднаний з одним із етапів святкування ювілею 25-річчя присутності облатів в Україні. Я дуже радий, що мав нагоду  відвідати багато Ваших спільнот, а особливою нагодою було спільне переживання реколекцій. Час мого візиту зійшовся також з часом глибокого неспокою і напруги для народу, коли політичні події чинили тиск на Україну. Радію, що саме в цьому часі мав нагоду бути з Вами.

 


Шкодую, що не вдалося мені відвідати Крим з приводу існуючої там ситуації.

Як подають Конституції і Правила, мій візит був "братерськими відвідинами" (K 138). Я був дуже збудований Вашим свідоцтвом, а також свідоцтвом  вашого облатського життя і служіння. Прагну з Вами поділитися певними враженнями.

Довелося мені відвідати більшість облатських спільнот. Найчастіше я зустрічав дух братерства. Щоденно разом молитеся, маєте дні зосередження і спільну трапезу. Зустрічаєтеся в спільнотах і намагаєтеся жити духом наших Конституцій і Правил. Дуже радію з того, що бачив у кожній облатській спільноті каплицю з Пресвятими Дарами...

Приємно бачити багато облатських  джерел, що перекладені на українську мову, які є знаком нашої місійної тривалості в Україні і зміцнює відчуття "ми належимо тут". Це великий знак для молодих українців, які зацікавлені Згромадженням і нашою харизмою, а також це джерело для мирян, яких притягує наша харизма.

kmcМаєте велику спільноту Друзів Місіонерів і шукаєте, як їх зміцнити в Україні. Заохочую Вас присвятити для них багато уваги і розвинути, оскільки я сам бачив багато світських осіб, які зацікавлені нашою харизмою.

Бачу в Україні місійний дух, особливо служіння в Криму та Російській Федерації. Після глибокого розпізнання ви залишили певні служіння, щоб підняти трудніші виклики... Ваше служіння в парафіях не є легким. Ви побудували прекрасні храми і ствердили, що відповідь людей менша, ніж та на яку ви покладали надію. Це час адвентової духовності – духовності чекання, спостереження, молитви і закладання фундаментів для майбутньої сильної Церкви. Працюємо з вірою; сіємо насіння і даємо для нього воду і добриво. Хтось інший збиратиме великий урожай. Працюйте з глибокою вірою і великою надією. Не дозвольте, щоб числа вас знеохочували. Бог дасть зріст спільнот.

Ви відповідальні за місію в Росії.  Це чудово! Прошу підтримайте цю справу, яка потребує покласти солідний фундамент для нашої місійної присутності там.

DSCF9532...Діло покликань потрібно підтримувати... Кожний з Вас є відповідальний за творення культури покликань, за запрошення хлопців і щоб допомогти молодим людям зробити серйозне і глибоке розпізнання. Не знеохочуйтеся числами, але наполегливо працюйте длясправи нових покликань з рідної землі.

DSC_0829...Перебування серед Вас було для мене великою радістю і  буду про Вас пам'ятати в своїх молитвах, особливо під час такої напруги у Вашій країні. Особливо вдячний за час і зусилля, які піднімали кожний з Вас, щоб організувати літургійні богослужіння, зустрічі з вірними католиками та інші спеціальні події, щоб я міг мати краще зрозуміти життя і служіння Місіонерів Облатів Марії  Непорочної в Україні. Щиро дякую тим, які помагали мені перекладати в дорозі і для о. Павла, який супроводжував мене на кожному кроці з великою терпеливістю і лагідністю. Великою несподіванкою було для мене те, коли на закінчення реколекцій я отримав від Вас цінний подарунок у вигляді картини "Святий Євген серед вбогих", яка віднайде своє місце на почесному місці в Генеральному Домі, де зможе бути видимою для  багатьох людей. Велике спасибі!

Ваш брат в Ісусі Христі і Марії Непорочній,

О. Луїс Лyген, ОМІ

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino