Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
У Тиврові відбулась реколекційна зустріч молоді E-mail
Понеділок, 05 травня 2014 19:52

_Останнього вікенду в Тиврівському молодіжному центрі відбулася реколекційна зустріч молоді, яку впровадили під темою "Христос дорога, правда і життя". Протягом кількох днів молодь мала можливість досвідчити в своєму житті Божий шлях через подорож на катамаранах по Бугу. Це була гарна нагода жити та працювати в спільноті, навчитися перебувати разом не тільки для відпочинку, а й для праці.

 

Відчуття міцного Божого духу не тільки під час молитви і Євхаристії сповнило нас силами та благодаттю, з якими ми поїхали додому. Також, важливе місце в часі реколекцій посіла Євхаристія на березі Бугу. кожен мав можливість відчути себе справжнім учнем Христа, бо саме в таких умовах Ісус проповідував своїм учням.

"За час реколекцій я змогла міцно відчути свою любов до Христа. Для мене це було дуже важливо, бо останнім часом переживала кризу у вірі і духовному житті - відчуваючи Божу любов до мене, не відчавала чогось схожого у своєму серці. часто поверталася у своїй молитві до уривку з Євангелія від Йоана, коли Ісус запитував у Петра чи дійсно той Його любить, то зараз вже можу дати відповідь на це питання, і хоч моя віра недосконала, і часто думала про те, що вже "виросла" з таких реколекційних зустрічей, але зараз розумію, що потребую такої молодіжної формації, що молодь молодша за мене, може багато чого мене навчити, та й сила спільної молитви має особливе значення для мене. Також, дуже значуще для мене будо Євангеліє в неділю, мала можливість подумати, а чи не була моя подорож такою собі "дорогою в Емаус", чи пізнала я Ісуса, коли Він прийшов до мене? Багато ще залишилось в мене питань до Бога, але рада тому, що знайшла в цій зустрічі для себе - велику силу та спрагу до молитви, тому дуже дякую облатам, що навіть в такий нелегких для країни час, вони змогли з Божою допомогою організувати таку зустріч, хай Бог Вам благословить у праці з молоддю."
Мар`яша з Полтави

__2

P1000204

zust-mol

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino