Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії святкує 25 річницю служіння в Україні E-mail
Субота, 22 березня 2014 16:40

25_ri44ia_Obukhiw2У п’ятницю, 21 березня, у парафіяльній спільноті міста Обухова Місіонери Облати Непорочної Марії святкували 25-річчя праці в Україні. На урочистість приїхав Архієпископ Мечислав Мокшицький, голова Конференції Римсько-Католицьких єпископів України, Архієпископ Петро Мальчук, Ординарій Києво-Житомирської дієцезії та інші священики. Крім того, урочистість стала закінченням реколекцій, на які прибули отці облати з усієї України, а також Росії. Разом зі своїми братами на реколекціях був, у рамках свого візиту в Україну, Генеральний Настоятель згромадження – о. Луїс Луген ОМІ.


 

Головним целебрансом під час святкової Євхаристії був Архієпископ Мечислав Мокшицький. Проповідь 25_ri44ia_Obukhiw5виголосив Архієпископ Петро Мальчук.  Згромадження облатів в Україні почало своє служіння з 1989 року. І крім служіння в парафіях ще мають можливість бути апостолами в медіа-просторі. Владика разом з присутніми роздумував над словами: «Бог бачить, час тікає, смерть наздоганяє, вічність чекає…». «Бог бачить працю і намагання цілого Вашого згромадження,  -  звернувся  до присутніх священиків Архієпископ, - і кожного з вас зокрема». На завершення владика подякував отцям за їх прихід в Україну та працю в його дієцезії.

25_ri44ia_Obukhiw7На завершення Меси із словом до присутніх звернувся Генеральний Настоятель Луїс Луген. Він висловив свою радість з того приводу, що зміг разом зі своїми братами пережити цей час. Генеральний Настоятель також зазначив, що св. Євген де Мазенод, засновник Згромадження, став єпископ у досить неспокійний час, коли суспільство переживало важкі моменти і проблеми. Тому він може бути покровителем для єпископів, які зараз працюють в Україні.

Після Святої Меси відбувся перегляд документального фільму про діяльність отців облатів в Україні. Відповідав за створення фільму о. Ципріан Чоп ОМІ.

За матеріалами: Католицький Медіа-Центр

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino