Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
"Як кожен батько переживаю радісні хвилини, але часом також болить голова..." E-mail
Понеділок, 24 березня 2014 00:00

DSCN0562У суботу 22 березня Генеральний Настоятель облатів Марії Непорочної Луїс Луген ОМІ вирушив на Вінниччину. Після реколекцій та урочистості в Обухові, які переживав разом зі своїми духовними синами він відвідав монастирі у Гнівані та Тиврові.


 

У Гнівані парафія переживала відпуст св. Йосипа, звичайно ж, проповідь виголосив о. Луїс. Він показав особу святого Йосипа, як людину «мудру, міцну і кохаючу». Також розповів про облатський хрест, який мав при собі. Це хрест самого святого Євгена де Мазенода. Святий отримав його від Папи Лева XII у 1826 році. Після Святої Меси віряни могли вшанувати цей хрест.

Будучи у Тиврові, Генеральний Настоятель поділився, що прибув в Україну як батько до своїх облатів. «Як кожен батько переживаю радісні хвилини, але також часом болить голова від моїх духовних синів.  Здається, що виховувати дочок  ще важче, тому не нарікаю».

Після Святої Меси відбулась зустріч в парафіяльному кафе. Люди у неформальній розмові могли задати о. Луїсу різні питання.  Цікавились його життям, чому обрав саме облатів, як виглядала праця в Бразилії  (о. Луїс працював 17 років в Бразилії)  та інше. У свою чергу, гість цікавився як місцеві парафіяни  о Луїс також питав парафіян як вони ставляться до Папи Франциска, що в ньому їм подобається.

Після зустрічі на Вінниччині  о. Луїс хотів відвідати братів у Євпаторії, але на жаль рейс до Сімферополя  відмінили. Тепер він має час для прогулянок Києвом, обідатиме з Архієпископом Петром Мальчуком,  і завтра повернеться у Рим.

За матеріалами: Католицький Медіа-Центр

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino