Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Облати в Україні мають нового настоятеля Делегатури E-mail

o._Pawlo_nastojatel_delegaturyУ суботу, 22 грудня 2012 р., Генеральний Настоятель Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії о. Луїс Лоуген ОМІ зі своєю Радою призначив преподобного отця Павла Вишковського ОМІ настоятелем Провінційної Делегатури (Управління) Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії в Україні.

О. Павло став першим облатом українського походження, який вступив до Згромадження ОМІ та української Делегатури зокрема. Нині Делегатура в Україні нараховує 9 чернечих домів та один у Росії, де проживають близько 30 співбратів (5 отців з України, а решта з Польщі), які служать приблизно у 20 парафіях, а також опікуються Католицьким Медіа-Центром у Києві.

Вибір нового настоятеля Делегатури пов'язаний із тим, що о. Радослав Змітрович ОМІ – дотеперішній настоятель Управління Місіонерів Облатів Непорочної Марії в Україні – був призначений єпископом-помічником Кам’янець-Подільської дієцезії. Спочатку члени Делегатури через процедуру голосування, яке в Згромадженні має ранг консультації, вказали на кандидата. Далі його призначення настоятелем Делегатури на перший трирічний строк затвердив спочатку Провінціал Згромадження зі своєю Радою в Польщі, а згодом – Генерал у Римі разом зі своєю Радою.

Радними Делегатури в Україні стали о. Аркадій Ціхля ОМІ, о. Павло Томис ОМI та о. Віталій Подолян ОMI.


Біографічна довідка

o._Pavlo_Vyshkovskyy_omiОтець Павло Вишковський ОМІ народився 1975 року в місті Бар (Вінницька обл.). З 1992 року належить до Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. У 1993-1999 роках навчався в Місійній Вищій Духовній Семінарії в Обрі (Польща), після чого прийняв таїнство Священства. З липня 1999 року працював душпастирем, місіонером і форматором в Україні. З 2001 по 2003 рік навчався в Римі, де здобув ліценціат і ступінь доктора теології.

Від початку 2006 р. і до 30 січня 2012 р.  був секретарем в Апостольській нунціатурі в Україні.

З 7 березня 2005 року – Директор Католицького Медіа-Центру в Києві.

З 24 листопада 2011 року – Прес-секретар Конференції єпископів України.

21 лютого 2012 року Святіший Отець Бенедикт XVI відзначив преподобного отця Павла Вишковського ОМІ за заслуги перед Церквою, нагородивши його золотою медаллю (хрестом) Pro Ecclesia et Pontifice (лат. "За Церкву і Папу").

23 березня 2012 року о. Павло був також нагороджений почесною грамотою Київської обласної державної адміністрації «за особистий внесок у відродження духовності, розповсюдження морально-етичних християнських цінностей, активну громадську діяльність та з нагоди 80‑річчя утворення Київської області».

Він є автором понад 10 книг, які розійшлися загальним накладом у близько 50 000 примірників. О. Павло Вишковський є будівничим нового офісу Католицького Медіа-Центру, ініціатором заснування «Радіо Марія» в Україні, каналу «Телебачення Віковічного Слова» (EWTN), а також інших проектів, зокрема, російськомовної версії журналу «Водограй», що сьогодні розповсюджується по російськомовних країнах колишнього Радянського Союзу, та журналу для наймолодших читачів «Водограйчик».

Католицький Медіа-Центр, що його о. Павло очолює вже 8-й рік, щиро вітає свого директора з новим призначенням та бажає міці Святого Духа і всіх необхідних Божих дарів у новому служінні.

с. Міріам Бєда

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino