Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Формаційна зустріч облатів в Обухові E-mail
Середа, 05 грудня 2012 12:05

DSC0810526-30 листопада 2012 р. у головному домі Делегатури Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Обухові біля Києва відбулася формаційна зустріч для всіх місіонерів‑облатів. Зустріч провів пан Ґжеґож Ґурни, журналіст і публіцист, репортер, автор есеїв, режисер та продюсер кіно і телебачення.

 

Він розповідав облатам, що означає бути християнином у сучасному світі, про шкідливість ЗМІ та про стан Церкви.

DSC08104Ці теми дуже актуальні, адже священики і брати цього згромадження здійснюють своє місійне служіння не лише в парафіях, а й у в’язницях, серед людей вулиці, у дитячих будинках та домах для літніх, а останнім часом також досить широко і у сфері ЗМІ (у Католицькому Медіа-Центрі й на "Телебаченні Віковічного Слова").

Окрім цікавих конференцій відомого журналіста Ґжеґожа Ґурного, багато часу цієї формаційної зустрічі було присвячено особистій і спільнотній молитвам та Святій Месі.

Довідка:

Grzegorz_GornyҐжеґож Ґурни – журналіст і публіцист, репортер, автор есеїв, режисер та продюсер кіно і телебачення, головний редактор часопису "Fronda". Ґжеґож має 43 роки, є випускником Факультету журналістики при Варшавському університеті. У 1994 році разом із Рафалом Смочинським заснував щоквартальний журнал "Fronda", який редагував упродовж 11 років. У 1995-2001 роках творив також телепередачу під цією ж назвою. У липні 2005 року власники тижневика "Озон" доручили йому посаду головного редактора. Є автором серії документальних фільмів "Спеціальний рапорт" для телеканалу "Polsat".

Від жовтня 2007 р. знову є головним редактором щоквартального журналу "Fronda". Має на своєму рахунку кільканадцять книжок, зокрема, "Біблія, Бог, Месія" і "Церква, євреї, Польща", "Доповіді про стан віри" (2011) – розмови з архієпископом Юзефом Міхаліком, Главою Конференції єпископів Польщі.

Ґжеґож Ґурни є також автором біографії святої Фаустини Ковальської ("Довіряю. Слідами Сестри Фаустини"). Він видатний знавець угорської культури й політики, за популяризацію в Польщі угорського інтелектуального доробку був нагороджений рицарським хрестом "За заслуги", наданим Угорською Республікою, а також Європейською Медаллю від Університету вільних ЗМІ в Будапешті.

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino