Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
"До віри, на старт, руш!" Зустріч міністрантів в Тиврові E-mail
Понеділок, 29 жовтня 2012 10:54

DSCF1593Під таким гаслом відбулася чергова  зустріч міністрантів в Тиврові, організована Місіонерами Облатами Непорочної Марії.

 

До знищеного санктуарія в Тиврові прибули міністранти з Мурафи, Шаргороду, Козлівки, Плебанівки і Жмеринки. Від п'ятниці 26 жовтня до неділі 28 жовтня учасники зустрічі поглиблювали слова святого Павла з другого листа до Тимотея: "Я боровся доброю борнею, скінчив біг – віру зберіг".

Під час конференцій та праці в групах міністранти старалися собі відповісти на питання: Як моє служіння при вівтарі, може мені допомогти в щоденному житті? Що зробити, щоб так як святий Павло закінчити біг свого життя і зберегти найбільший скарб - віру?

Цьогорічна зустріч міністрантів у Тиврові відбулася під особливим патронатом отця декана Петра Гідзіля, який офірував нагороди і кубок у футбольному турнірі, що розіграли в цих днях. Емоціям не було кінця. Дух боротьби на футбольному полі був дуже сильний. Хоч кубок декана здобула тільки одна команда, то переможцями можуть почуватися всі ті, хто виявив волю боротьби.

о. Петро Врублевський ОМІ

DSCF1495

DSCF1572

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino