Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Завершився фестиваль "ПОДИХ ЖИТТЯ" E-mail
П'ятниця, 27 липня 2012 07:17

podych_zytiaПонад 150 молодих осіб з України, Польщі, Німеччини та Росії зібралися в Тиврові не просто так.  Адже тут проходить фестиваль «ПОДИХ ЖИТТЯ».

Цього року це вже був четвертий фестиваль, але в Тиврові лише третій.
_MG_9009З 18 по 23 липня молодь роздумувала над темою – «Матерія, містерія і Я», говорили про людське тіло, тіло Христа та посередника між Богом та людиною.

Програма була підібрана так, що учасники мали змогу «щось нового дати не тільки своєму тілу, але й душі». Були конференції, обговорення найгостріших питань в групах, молитва та Євхаристія. Але було трохи і для тіла. Це були різні майстер-класи – танці, кікбоксінг, фаєр-шоу, фотографія та можливість навчитися грати на африканських барабанах.

DSC_8267В п’ятницю ввечері молодь пройшла Хресною Дорогою вулицями Тиврова. Це стало свідоцтвом для місцевих мешканців та додало духа єдності для молоді.

В суботу Тиврівский санктуарій приймав паломників, які приїхали щоби розділити радість у святкуванні  Відпусту на честь Матері Божої Тиврівскої. Урочисту Святу Месу очолив Митрополит Мечислав Мокшицький.  В своїй проповіді він розказав молоді про блаженного Папу Йоана Павла ІІ, мощі котрого тепер завжди перебуватимуть в Тиврові.

_MG_9324Ввечері нудьгувати не доводилося, адже були танці, забави, вогнище та концерти. Для молоді грали – «Ковчег Ноя», «Діти Царя», «На перший погляд», «JC5», «Світло любові».

Також була запропонована Адорація Ісуса в Пресвятих Дарах до самого ранку. Молодь змінювалася в капличці, але Ісус один не залишався ніколи.

Для організаторів та учасників вже стало традицією, що під час фестивалю є сильний дощ. Але ніхто не зібрав речі і не виїхав швидко додому. Усіх учасників перевели до спортивного залу школи, де й надалі проходили конференції та зустрічі. Проте до вечора всі мокрі намети повисихали і учасники повернулися до своїх «домівок».

_MG_9002Декілька слів про фестиваль від учасників та організаторів:

«На фестивалі я вперше. Це для мене просто незвично бачити стільки молоді в одному місці, яка зібралася на просто так, а щоби пізнати глибше Бога та прославити Його! Для мене цей фестиваль був не тільки працею фізичною, але й духовною. Я зміг замислитися над своїм життям, покликанням». Бойко Назар, постулянт.

DSC_8158«Цього року до нас завітали два музичні гурти, в яких співають діти. Це діти з багатодітних сімей. Зараз досить дивно чути, що є такі багатодітні родини, це видається чимось ненормальним, але, дивлячись на них, розумієш, що суспільство помиляється. Протягом фестивалю ми говорили про тіло людське і про тіло Христове. В конференції зазначили, що кожне тіло покликане до батьківства чи материнства. Ми маємо не боятися відкриватися на Бога та Його заклики». О.Петро Врублевськи ОМІ, організатор.

«Я взагалі не знав чи приїду цього року на фестиваль. Думав, що буду працювати, але Господь провадив мене так, що довів до Тиврова. Цього року все було так організовано, сплановано та продумано,що просто краще не можна уявити!!! Дякую вам!» Соліст гурту «Світло любові».

_MG_9044

_MG_9221

_MG_9230

Маруся

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino