Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Освячення дитячого будинку в Чернігові E-mail
Вівторок, 22 травня 2012 07:06

IMG_7464У суботу, 19 травня 2012 р.  єпископ Станіслав Широкорадюк, Генеральний директор Карітас-Спес в Україні відправив урочисту Святу Месу в каплиці нового будинку для сиріт у Чернігові (вул. Багряного 21) і освятив усі приміщення цього дому.

 

Співслужили разом з Владикою Станіславом: о. Генрик Камінський ОМІ, директор «Карітас-Спес-Чернігів», о. Аркадій Ціхля ОМІ, економ Делегатури ОМІ в Україні, о. Яцек Пиль ОМІ, настоятель чернігівської  парафії.

У Святій Літургії брали участь представники державної влади міста  і чернігівської області, Генеральний консул Польщі з Києва пан Рафал Вольський, добродії із Швейцарії та численні чернігівські парафіяни, а також ті ж самі діти-сироти, для яких цей дім  збудований. Діти під час Божої Служби співали у хорі, а  після освячення будинку поздоровили на трьох мовах всіх учасників свята (польською, українською та німецькою).

Його Преосвященство владика Станіслав під час проповіді сказав прості, мудрі і відважні слова, що справжня благодійність полягає в безкорисливості дій. Не має заслуги перед Богом той, хто допомагає бідним гуманітарно перед виборами, щоб збільшити свій рейтинг у передвиборній компанії, а допомагає насправді той, хто це робить з любові до Бога і ближнього, керуючись християнською мотивацією. Але все ж таки має сенс кожна допомога (і ми за це вдячні), бо діти і всі обдаровані «гуманітаркою» моляться за жертводавців і можуть випросити їм навернення та спасіння. А вічне спасіння людської душі це найважливіша мета нашого земного життя.

Вкінці о. Генрик, який побудував цей дім надзвичайно швидко, бо протягом півтора року, подякував Богу і усім добродіям. Новий  будинок може помістити 24 дітей-сиріт. До цих пір «Карітас-Спес-Чернігів» відкрив 2 будинки сімейного типу, де проживає 18 дітей. В одному з них  працюють Сестри Назаретанки, а  в другому парафіянка пані Тетяна Макарова, яка є одночасно матір’ю для всіх адоптованих дітей.

Свято закінчив не менш урочистий фуршет, який приготував о. Артур Стрончевський ОМІ враз парафіянками і старшими дітьми.

о. Яцек Пиль ОМІ

IMG_7414IMG_7437IMG_7467
 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

memorial


  
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino