Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
"Євангеліє - казка чи дійсність?". Молодіжні реколекції в Тиврові E-mail
Четвер, 03 травня 2012 07:58

rek_tyvrivВ днях з 28 квітня по 2 травня до Тиврова на Вінниччині, де служать Місіонери Облати Непорочної Марії, з’їхалася  молодь з усієї  України: Броди, Шаргород, Тульчин, Копіївка, Обухів, Київ, Чернігів, Кривий Ріг, Жмеринка, Вінниця,  для того щоби роздумувати над питанням «Євангеліє – казка чи дійсність?».

 


Молодь вчилася ходити по воді, відкинувши всі страхи та недовіру. Також над Бугом була проголошена Нагірна проповідь, після якої учасники реколекцій могли поділитися своїм досвідом віри.

Звісно, що окрім конференцій була можливість попрацювати в монастирі та на будівництві. Дівчата мили вікна, збирали сміття, а хлопці були на будівництві під пильним оком отця Рафала.

Ввечері усі мали змогу потанцювати або пограти в «Крокодила»біля вогнища.

Але передостанній день перебування в Тиврові видався не таким легким, як напередодні. Тут на усіх чекала несподіванка. Молодь на байдарках спускалася Бугом. Спуск був відносно легким, проте плисти назад проти течії було важко. Одна команда висадила чотирьох дівчат  з байдарки та сама поплила без них. Дякувати Богові, що усі 4 команди повернулися до Тиврова живі, здорові, але трохи підсмажені сонцем. Але яка ж то була пригода!

Виїжджати, звісно, не хотілося, але довелося. Проте молодь вже домовилася про наступну зустріч в Тиврові з 18 по 23 липня на фестивалі «ПОДИХ ЖИТТЯ». Чекаємо і на ТЕБЕ.

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino