Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Освячення першого медійного облатського монастиря E-mail
Понеділок, 28 листопада 2011 14:18

osviachenia_monastyria_2У четвер, 24 листопада 2011 р., в Києві освячено перший медійний католицький чоловічий монастир, в якому проживатимуть трьох отців зі Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Їх головним служінням буде євангелізація через Засоби Масової Інформації, а саме опіка над Телебаченням Віковічного Слова та Католицьким Медіа-Центром.


 

 

dni_studij2Церемонію освячення ікон мучеників звершив Генеральний Радний на Європу Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії Отець Ігнаціо Роїс ОМІ, який сказав, що він дуже зворушений тим, що як іспанець, може освятити ікони 22 облатських іспанських мучеників, замордованих за віру в часі соціалістичних і комуністичних гонінь в Іспанії у 1936 році. Їх буде проголошено блаженними в Мадриді, 17 грудня ц.р.
Історію життя і мучеництва кожного з цих облатів, представлених на іконах, Місіонери Облати Непорочної Марії могли почути в часі днів студій в Обухові, від 21 по 24 листопада ц.р.

osviachenia_monastyria_1Отець Павло Вишковський ОМІ подякував Генеральному Радному на Європу за освячення цих ікон, а також Отцю Провінціалу Ришарду Шмидкому ОМІ, який освятив кімнати монастиря, як і Настоятелю Делегатури Місіонерів Облатів Непорочної Марії в Україні за відвагу створення першого медійного монастиря  в історії України, як і в історії Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії.

Серед присутніх гостей на урочистості освячення були присутніми також апостольський Нунцій в Україні Архієпископ Томас Е. Галліксон, Єпископи Помічники Києвсько-Житомирської Дієцезії: Станіслав Широкорадюк та Віталій Скомаровський, як і Місіонери Облати Непорочної Марії з Україні, Білорусії та Туркменістану, як і інші відомі гості.

osviachenia_monastyria_5В головній частині монастиря знаходиться каплиця звідки троє священиків місіонерів черпатимуть сили від Віковічного Слова, щоб проголошувати Христа сучасній медійній людині у телебаченні Віковічного Слова. Каплиця має 22 покровителів іспанських облатських мучеників, які допомагатимуть у цій місійній медіа-діяльності.

Довідка:

Харизма – це дар Святого Духа даний спільноті Церкви на дорозі до дому Отця. Таким багатством і даром для будування усієї спільноти віруючих став дар особи святого Євгена де Мазенода, який ведений Святим Духом став отцем великої родини Місіонерів Облатів Непорочної Mарії.

osviachenia_monastyria_4Ким є облат, яка є його тотожність, покликання? Ось питання, які доторкають дійсності харизми. „Євангелізувати вбогих послав мене Господь” – ось гасло цієї чернечої родини. Кожна людина є безцінна в очах Господніх – ціна однієї душі це Кров Ісуса Христа! Ця свідомість безмежної любові Бога, котрий відкупив нас і спас своєю Кров`ю є фундаментом Згромадження місіонерів. Вбогий, про якого мова в гаслі Згромадження , це в сенсі віри той, який в своєму житті загубив Бога, або ще про нього не чув. До них власне, найбідніших, ми є послані Богом і Церквою.

Взірцем життя є спільнота Апостолів згромаджених навколо Христа, це Він згромаджує... Життя у спільноті є однією із найважливіших прикмет облатського покликання. Це у спільноті вони зростають в святості і через неї євангелізують. Живучи разом для Бога, залишають усе і єднаєються з Богом через обіти: чистоту, вбогість, послух та витривання.

Тим, що на перший погляд відрізняє облатів від інших осіб духовних, є облатський Хрест, який вони носять на грудях. Хрест є знаком безмежної любові Бога до людини. Хрест, який носять на грудях , пригадує їм і тим, до котрих ідуть, що Бог є Любов`ю і прагне, щоб кожна людина була спасенна. Це очима Розп`ятого Ісуса, очима повними Його любові, мають дивитися на світ!

Дуже важливою прикметою цього Згромадження є місійність. Папа Пій ХІ назвав їх спеціалістами від важких місій. Місійна послуга має два обличчя: проголошування парафіяльних місій та місії закордонні.

З цілою службою в Церкві є нероздільно зв`язана особа Непорочної Марії. Вона є для для місіонерів облатів взірцем і покровителькою. Їй вони є в особливий спосіб пожертвувані – облат з латинської мови означає пожертвуваний – Місіонери Облати Непорочної Марії.

С. Міріам Бєда

Католицький Медіа-Центр

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino