Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
В Обухові відбулась реколекційна зустріч молоді E-mail
Вівторок, 15 листопада 2011 13:13

obuhiv13«Вкорінені й збудовані в Христі». Під таким гаслом з 11 по 13 листопада пройшли молодіжні реколекції в місті Обухові. Молодь приїхала з усієї України: Києва, Полтави, Кривого Рогу, Євпаторії, Гніваня, Тиврова та Чернігова.

 

 

Хоча учасників було небагато, реколекції видалися змістовними та цікавими. Молодь слухала конференцію, яку підготував отець Петро Врублевський ОМІ (Тиврів), а потім була праця в групах, де обговорювалися найважливіші питання конференції. Час був розподілений так, що постійно перебуваючи в праці в групах, молодь не тільки обговорила конференцію, але й багато інших питань, які турбують сучасну католицьку молодь.

Дякуємо священикам та братам - облатам Непорочної Марії, які проводили працю в групах, бо вони пролили світло на деякі моменти життя.

Ввечері в суботу, за традицією, була Адорація Ісуса в Пресвятих Дарах, під час якої молодь чула цитати  Папи, які були виголошені в Мадриді.

Згодом, молодь разом з отцями влаштувала веселий вечір, де всі змогли поспівати, потанцювати та поспілкуватися. Бельгійську польку танцювали стільки разів, що вже не було сил.

Виїжджати завжди важко, але молодь їхала з відчуттям, що вони : «Вкорінені й збудовані в Христі. Зміцнені у вірі.»

Маруся

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino