Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Українські паломники прибули до Мадриду E-mail

16 серпня, розпочався Світовий День Молоді у Мадриді. Група українських паломників, що їхала з паломницьким центром «Рафаїл», уже встигла побачити кілька європейських країн та прибути на День Молоді.

За різними даними на зустріч молоді очікується бл. 2 млн. молодих людей з усього світу. З Укрїни, крім групи від паломницького центру «Рафаїл», поїхало ще 30 молодих осіб з парафій, де працюють Місіонери Облати Непорочної Марї з о. Сергієм Панченко ОМІ та близько 400 осіб з неокатехуменальних спільнот України.

Світовий День Молоді в Мадриді обіцяє бути надзвичайним. Будуть проводитись музичні фестивалі, виставки, театралізована Хресна дорога, яка вже стала традицією для Світових Днів Молоді. Кожного дня по парафіях, школах та спортзалах єпископи будуть говорити катехизи на різних мовах. Кульмінацією Світового Дня Молоді буде всеношна молитва на аеродромі за участю Папи Бенедикта ХVI у співслужінні з тисячами єпископів та священиків з різних країни світу та за участю двох мільйонів молодих людей з усього світу.

Паломницький центр «Рафаїл» організував паломництво української групи на Світовий День Молоді. Була розроблена чудова програма, яка включала участь у Світовому Дні молоді з заїздами в інші міста Європи. Група, на диво, виявилась дуже різною. Є молодша та доросла молодь з багатьох міст України: Львова, Києва, Тернополя, Одеси, Житомира та інших міст. Група цікава також тим, що вона є екуменічною. В ній є римо- та греко-католики, православні і протестанти.

«Якщо чесно, то я ніколи не була разом з католиками. Але я була приємно здивована людьми. Це ще раз показує, що усі ми діти Божі: і католики, і протестанти, і православні. Усі однакові і Бог у нас один. Я впевнена, що кожен отримає своє благословення під час цієї подорожі. Думаю, що Бог дуже радіє тому, що так багато християнської молоді збереться в Його Ім’я, - ділиться враженнями Юлія, протестантка, - Радію, що мої друзі Андрій та Тетяна, які є нареченими також їдуть разом з нами».

Андрій та Тетяна також поділились своїми очікуваннями від цього паломництва та Світового Дня Молоді: «Для нас це є особливий час очікування дуже важливої події в нашому житті – одруження. Це паломництво є дуже цікавою мандрівкою, гарною та романтичною. Але також це паломництво є для нас глибоким пережиттям взаємин з Богом, наших стосунків, спілкуванням з молоддю. Передусім просимо благодаті в Бога на час нашого поєднання один з одним, на створення родини, яка буде прямувати шляхом святості. Ми мали фінансові труднощі перед подорожжю і вже не очікували, що будемо разом у паломництві, але в останній час Бог нас благословив, тому чекаємо від Нього чогось особливого».

Юля, 18 років, зі Львова не боїться жодних незручностей під час дороги: «Мене не лякають важкі умови паломництва. Дуже хочу побачити нових людей, познайомитись з молоддю з усього світу, побачити інші країни. Хочу поділитись своїм духовним досвідом та самій духовно збагатитись, набратись позитивних емоцій на цілий рік».
Разом з молоддю їдуть два священики та с. Анна. Отець Крістіан з Кіровограду говорить: «Їду на день молоді не тільки як духовний керівник групи, але також хочу відновитись сам, їду на зустріч з Христом, хочу бути свідком Його любові. Також хочу відновити свою віру, своє покликання для священства і прийняти участь у Святій Службі з Папою та молоддю». Дякуючи отцям, група мала кожного дня Святі Служби та молитви в дорозі.

По дорозі група зупинялася у різних містах.  Мала півдня в Кракові (Польща), майже цілий день у Дрездені (Німеччина) та півдня у Королівстві Монако.

Після трьох днів подорожі, проїхавши зі сходу на захід Європи, вони приїхали до Мадриду. Як свідчать паломники, всюди висять прапори Світового Дня Молоді, на вулицях повно паломників з різних куточків світу, всі в очікуванні незабутніх днів.

Групу поселили у спортзалі школи разом з іншими групами з України, Італії, Канади та Румунії. Сплять всі на підлозі в спортивній залі близенько один до одного. Отримали наплічники з талончиками на їжу, проїздними квитками, картами, програмками та YouCat – спеціальне видання Катехизму для молоді. У кранах поки що тільки холодна вода, спортивний зал виглядає як циганський табір, звідки чутно різні мови, гамір та сміх. Молодь втомлена, але щаслива в очікуванні надзвичайних днів разом з молоддю з усього світу. 

На підставі Credo та Католицького Медіа-Центру

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

memorial


  
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino