Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Зустріч молоді в Євпаторії E-mail
Неділя, 08 травня 2011 20:04

«Спіймай свою хвилю». Такою була головна тема реколекційної зустрічі молоді з парафій, в яких служать Місіонери Облати Непорочної Марії. Зустріч відбулась з 30 квітня по 3 травня в парафії св. Мартина в Євпаторії. Ось свідоцтва деяких осіб, що брали в ній участь:

 

 

Діана, Київ:

Крим заворожує своєю красою… До неї не можливо звикнути, вона не приїдається…і кожного разу ти з новою силою захоплюєшся цими чудесами природи. Але, цього року я подивилась на Крим з іншого боку. Тепер була не тільки я і навколишня краса, тепер з нею мене поєднував Бог, адже сюди, в Євпаторію, під гаслом «Спіймай свою хвилю» з’їхалась молодь зі всіх облатських парафій України. Серед такого дивовижного краєвиду нас об’єднувало головне - наша віра і молитва!

Враження, якими були сповнені ці 4 дні неможливо передати словами і нереально описати, скільки нового ми дізналися на конференціях. Точно можу сказати одне – кожна молода особа почерпнула для себе щось цінне і важливе!

О. Христофор Контек показав нам дуже яскравий фільм про те, як вірують і служать Богу люди із Папуа Нова Гвінея, розповів про силу їх віри і впевнена, що кожен із нас замислився над тим, чи є такою ж глибокою віра у нас? Чи відповідають наші вчинки і наше відношення до людей постулатам християнської віри?

Кожна конференція допомагала нам спіймати дух Божий, віднайти в собі сили для боротьби зі спокусами та гріхом…. Важко виділити щось одне, що б сподобалось найбільше, але, особисто мене, вразила євангелізація, яку ми проводили в Євпаторії після зустрічі з єпископом Петром Мальчуком. Та радість і те щастя, які з’являлись в очах жителів Євпаторії, коли ми сповіщали їм, що Бог їх любить і чекає на них,  глибок торкнулись мого серця!

Після такого теплого прийому в парафії Святого Мартіна та цікавої, до дрібниць продуманої, програми, не хотілось повертатись додому. Саме тому, хочеться подякувати всім, хто організовує такі з’їзди молоді! Вони допомагають нам розвиватись духовно, знаходити однодумців, не втрачати надію і бути для Бога вірними дітьми! Ми повернулись сповнені вражень, з Богом у серці та з  очікуванням на нову зустріч!

 

Віталік, Обухів:

З 30 квітня по 3 травня відбувся з’їзд молоді в Євпаторії, на якому було близько 40 молодих осіб з різних куточків України. Найбільше мені сподобалась конференція о. Христофора та євангелізація в місті. Також мені сподобалась екскурсія по Криму. Я дуже радий, що зустрів молодь, познайомився з новими молодими людьми. Для себе я взяв, щоб жити з Господом і боротися проти спокус цього світу. Дякую Богу за те, що зібрав нас разом на цій зустрічі!

 

Валя, Чернігів:

Особисто для мене, ці ре колекції вже не перші. Приїхавши до Євпаторії була приємно здивована, побачивши нові обличчя. Цю молодшу молодь поїхати підмовили більш старші – це було вражаюче. Це стало певним свідоцтвом для мене. Дякую отцям за витрачений час та нерви на нас.:)

 

Оксана, Київ:

Ті 4 дні, проведені в Євпаторії були просто чудовими. Неможливо передати всі емоції, які переповнювали мене протягом всієї зустрічі.
Стільки нових людей, і не просто людей, а надзвичайно світлих та щирих людей. Дуже гарні краєвиди Кримського півострова, та ще одна зустріч з Богом.
Дуже щаслива, що потрапила на цю зустріч, ні хвилинки не шкодувала про це.
А хіба мого бути інакше з Божою допомогою?!

 

Оля, Полтава:

Для мене зустріч в Євпаторії була цікава не лише конференціями, які справді допомагали задуматися над власним життям та місцем, яке в ньому займає Бог. Але й допомагла зрозуміти, що важливо їздити на реколекції не зважаючи на всі ПЕРЕШКОДИ, тому що це одна з найкращих можливостей провести час з Богом.Бо спочатку багато речей заважали мені поїхати, але зараз я можу впевнено сказати, що я зробила правельний вибір поїхавши.Тому цитуючи мені знайому людину, можна сказати: "Бо справді варто!"

 

Маруся, Чернігів:

Казалось бы ничего нового услышать уже нельзя, но... можно. Мне задали всего 2 вопроса, на которые я не могу дать ответ, вразумительный ответ. Сейчас, по возращении домой, я понимаю, что теперь есть над чем подумать и конкретный  план действий на будущее.

 

Вадім, Обухів:

З 30 квітня по 3 травня відбувся з’їзд Облатської молоді в Євпаторії, на якому мені особливо сподобались конференції о. Христофора Контека та єпископа Петра Мальчука. Вони допомогли мені підтвердити правильність мого вибору в покликанні до священства та праці на місіях! Також, з’їзд дав змогу зустрітися з друзями і разом прославляти Господа та ділитися досвідом один з одним. Сподобалось також те, як ми йшли містом прославляючи Бога і проводячи євангелізацію, під час якої дійсно можна було себе відчути свідком Божої любові! Дякую організаторам та парафії, яка нас приймала!

 

Домініка, Київ:

Я вперше була на такій зустрічі. Це були дні, де я могла розмовляти з Богом через щоденну молитву та з молоддю, яка мене розуміє. Крім того, я побачила визначні місця Крима.

Мені дуже сподобалось і я чекаю наступної зустрічі!

 

Ігор, Чернігів:

Що може бути кращим за відпочинок, святий відпочинок? Дійсно бути разом, в спілкуванні, на молитві, за столом, співаючи в автобусі, в переживаннях, в жартах, роздумуючи над життям, в розмові, вдивляючись, слухаючи... І все це за короткий час, і ще й із відчуттям якомога подовжити ці моменти. Знаходити Бога в усіх хвилинах життя – це велика радість для душі, яка несеться вітром, шукаючи свою хвилю в океані буття.

 

Сергій, Київ:

Kиїв, шум машин, всі кудись поспішають, kудись їдуть, хто куди, а я в Євпаторію на зустріч, до Бога, нових знайомств, нових вражень!Саме так почався мій день у пятницю. Потім була Євпаторія, тут я відчув, те що розповідав отець про Папуа Нову Гвінею, життя зменшило обороти, був час, щоб помолитись, подумати, погуляти по місту, потім були мандри по мальовничим куточкам Криму:Тарханхут, де здавалось, що ти на краю світу, Бахчисарай: з палацом, гаремом, і церквою у скелі, Севастополь з Херсонесом і відкриттям купального сезону), Ялта, її набережна, Ластівчине гніздо, краса неймовірна i гори, скелі. Мальовничі пейзажі, навели на думку, хто ж як не наш Творець зміг придумати таку красу. На кінець згадалось одна думка з конференції, яку ми мали, "бери від життя не все, а лише те що тобі потрібно." Переконаний, що у Євпаторії я саме так і зробив.. P.S: подяка: Богу,отцям облатам, парафіії, нам, тобто молоді, всі молодці!))

 

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

memorial


  
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino