Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
О Духу Святий, душа моєї душі, прославляю Тебе E-mail
Субота, 22 травня 2010 07:58

О Духу Святий, душа моєї душі, прославляю Тебе

Подих – це слово добре виражає таємницю Святого Духа. Дихання необхідне для життя. Кисень входить в нашу внутрішність, наповнює легені, годує кожну клітину тіла. Дихання є чимось необхідним, а водночас таким очевидним, що ми на щодень не пам'ятаємо про нього. Ми пригадуємо про нього, коли за різними обставинами починає нам бракувати віддиху. Святий Дух – подих Бога – входить в нашу внутрішність, поповнює, оживляє, годує нашого духа. Необхідний для життя, але ми про Нього легко забуваємо.

«Щасливими прагнуть бути всі, та мало хто осягає щастя», - так говорив благочестивий кардинал Mercier, і вказав нам на таємницю святості і щастя у богослужінні до Святого Духа. Ось що він про це пише: « Намагайтеся щоденно наказати вашій уяві мовчати протягом п’яти хвилин. Замкніть очі на зовнішні речі, а вуха на всі нашіптування цього світу, щоб зосередитись й увійти в храм вашої охрещеної душі, котра є святинею Духа Святого. Говоріть до Нього таким чином: «О Духу Святий, душа моєї душі, прославляю Тебе, освітлюй мене, веди мене, зміцнюй, потішай і говори мені, що я маю робити. Наказуй мені. Охоче піддаюсь всьому, чого від мене забажаєш. Прагну прийняти все, що допустиш на мене. Дай мені тільки пізнати Твою святу волю. Амінь.»  Якщо так будете чинити, ваше життя буде щасливим, ясним і радісним в успіхах та серед хрестів та страждань. Адже Бог уділить Тобі сили, щоб ти міг зносити навіть важкі випробування. Так сповнені заслуг дійдете щасливі до небесних брам. Цілковите віддання дії Святого Духа – це таємниця Святості.»

Святий Дух вже від хрещення присутній в мені, а від дня П'ятидесятниці – у Церкві. Однак, ми постійно мусимо взивати: « Прийди!». Щоб пам'ятати, що без дихання Богом загрожує нам удушення… самим собою.

Вітаємо парафію Святого Духа в Чернігові з храмовим святом! 

Будьте вірні та слухняні Святому Духові!

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino