Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Запрошуємо на черговий молодіжний фестиваль "ПОДИХ ЖИТТЯ" E-mail
Понеділок, 19 червня 2017 11:35

2017_poster_25-30 липня 2017 р. у смт. Тиврів, де знаходиться чудотворна ікона Божої Матері, відбудеться ІХ молодіжний фестиваль «ПОДИХ ЖИТТЯ». Цього року відзначаємо 100-річчя явлень Богородиці у Фатімі в Португалії. Власне зі святкуванням цього ювілею буде пов’язаний цьогорічний Фестиваль.

 

Хочемо приблизити молодим людям не лише зміст явлень, але перш за все зрозуміти їх в сучасному культурному контексті, а також як молодь може сьогодні користати зі скарбниці Вселенської Церкви, в якій безцінну роль відіграє заступництво Божої Матері.

 

Цьогорічна тема Фестивалю: «Я на небі, відколи Тебе знайшов" – З Марією в щоденність».

В програмі: щоденна Євхаристія, Адорація Пресвятих Дарів, конференції, праця в групах, майстер-класи, музичні концерти та веселі вечори для молоді.

В суботу разом з парафіянами будемо переживати відпуст Божої Матері. Службу Божу очолить і скерує до нас Боже Слово о. Анджей Мадей – місіонер з Туркменістана.

Оплата за участь становить 150 грн. Однак брак коштів не може бути причиною відсутності на Фестивалі. Тому, пропонуємо молоді, яка не має такої суми, внести оплату - скільки можуть. Ця сума розрахована на покриття коштів організаторських витрат та вартості гарячого обіду і вечері кожного дня. Сніданок, молодь поділена на групи зобов`язана забезпечити собі сама. Під час Фестивалю спимо в наметах, тому необхідно взяти з собою: карімат, спальний мішок і намет. Для учасників без наметів ми забезпечимо ночівлю в наших військових наметах. Вік учасників: від 16 років.

Щиро запрошуємо Вас від організаторів: Місіонерів Облатів та молоді.

З усіх питань просимо звертатися до

о.Петра Врублєвського ОМІ (095) 612 34 32; (098) 440 94 30.

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

memorial


  
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino