Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Книга "Миряни в Церкві" E-mail
Понеділок, 14 вересня 2015 16:08

obkladynka myriany 2Аналогів цій книзі в Україні немає. Можна сказати вперше в історії незалежної України з`явилась книга про роль та місію тих, хто часто може знаходитись ніби-то в тіні. Це – миряни.

Автор книги «по цеглинкам» розбирає найчисленнішу складову Церкви – мирян. Хто такі миряни, яка їх місія, які мають обов’язки. У розділі про апостольство розглядаються питання як наслідувати Христа сьогодні, як має виглядати співпраця між мирянами та ієрархією Церкви.

 


 

У подальших розділах йде мова про церковну та сімейну спільноту мирян, таке явище як парафіяльна рада. Аби слова не були лише теорією, у книзі подаються приклади практиків – святих мирян, які в повноті реалізували своє покликання до святості. І на останок – путівник по католицьким товариствам, братствам і рухам, які діють в Україні та допоможуть мирянам знайти своє місце в Церкві.

Ось що про книгу пише сам автор: «Це не той випадок, щоб у книжці доводити, ніби миряни ще й досі мало свідомі своєї ролі в Церкві. Навпаки, я прагну показати тут безліч відважних і стійких мирян, спільноти й рухи, до яких вони належать, а також різні школи, хоч би для прикладу Школу християнського життя і євангелізації, Школу апостольства мирян чи Інститути богословських наук у Києві, Львові та Городку. Скільки є мирян, які насправді усвідомлюють свою відповідальність за Церкву! Тобто хочу говорити про тих, хто виразно усвідомлює своє мирянське покликання… Ця книжка постає для того, щоб нагадати численним мирянам повноту їхньої церковної гідності, їхнє місце у Церкві та їхнє завдання у світі. Це те, що має провадити їх до відкриття їхнього покликання, без якого не може бути самосвідомості й відповідальності».

«Дуже добре, що ця книжка виходить друком. Вона бо становить синтез соборної думки, адаптованої до нинішніх реалій. Отож я зичу всім, хто візьме її у свої руки й розпочне читати, - нового погляду на Церкву, в якій для кожного є місце і в якій кожен має своє завдання» - коментує видання книги архієпископ Мечислав Мокшицький, голова Конференції єпископів РКЦ в Україні.

 

Про автора:
Отець Павло Вишковський ОМІ, родом із Поділля (м. Бар), від 1992 року – чернець Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної. Висвячений 1999 року; доктор теології. Тривалий час працював у галузі ЗМІ, у Католицькому Медіа-Центрі, закладаючи підвалини під заснування «Радіо Марія» в Україні та «Телебачення Віковічного Слова». Автор двох десятків книжок про переслідування Церкви в Україні, роль ЗМІ у суспільстві, духовність, священство і богопосвячене життя.

 

Формат книги: А5
Кількість сторінок: 296 шт
Обкладинка: м`яка
Вартість: 40 грн+кошт пересилки
Можна замовити у Католицькому Медіа-Центрі: 044 572 69 86, 097 965 07 94,  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

За матеріалами: КМЦ

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino