Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Молодіжний фестиваль «ПОДИХ ЖИТТЯ» у Тиврові E-mail
Понеділок, 14 травня 2012 11:03

1111111111111111111111111111Ти живеш в шаленому темпі сучасного життя? Ти встигаєш переглянути пошту, натягти шкарпеток та відсьорбнути кави одночасно? Ти завжди в курсі того, що відбувається навколо? А чи ти знаєш, що діється поряд з тобою, у ТВОЄМУ СЕРЦІ? Може, час пригальмувати, зупинитися та озирнутися? Є одне місце, в якому час завмирає…

Тут можна викинути зайве з голови,віднайти себе, а головне – почути голос Бога, який промовляє саме до тебе. Це місце – фестиваль «ПОДИХ ЖИТТЯ», що проходить у м.Тиврів (Вінницька область)  18-23 ЛИПНЯ 2012 р.

DSC_1914В тебе буде можливість знайти нових друзів, навчитися грати на барабані, співати, танцювати, а головне - відкрити для себе щось нове, переглянути свої стосунки з Богом і ближніми, отримати необхідні знання для побудови особистої молитви, для глибшого переживання Євхаристії.

Темою цьогорічного фестивалю буде: «Матерія – містерія і я»

ТЕМИ КОНФЕРЕНЦІЙ ТА СПІКЕРИ

«Матерія – моє тіло» – о. Аркадій Ціхля ОМІ

«Містерія – Тіло Христове»- о. Фелікс ДЕ ОМІ

«Посередник між Богом та людиною» - о. Ричард Шмидкі ОМІ

Учасником може стати будь-яка молода особа, яка має від 16 років до 35. Або молодші особи з відповідальною за них особою (священик, монах, монахиня).

DSC_1171Декілька слів про  «ПОДИХ ЖИТТЯ»:

Анастасія Сидорук

м.Тиврів

«Я БУЛА! Клас! Назва відповідає дійсності! Вражень - море! Один позитив! Я взагалі перший раз попала до католиків, мені все було нове! Як ви вмієте відпочивати і розважатись! Це просто не передати! Комарі? Болото? дощ? А це не входило в плани організаторів? Ну й даремно, ВСЕ КЛАСНО! А які молитви! Які люди! Які пісні і танці! Я не можу навіть підібрати вдалих слів!»

Тому, сердечно ЗАПРОШУЄМО НА

ФЕСТИВАЛЬ «ПОДИХ ЖИТТЯ»  2012

18-23 липня чекаємо  на Тебе в Тиврові!  :)

В програмі – конференції, зустрічі в групах, концерти, вогнище, танці та багато іншого!
Слідкуйте за новинами!

УМОВИ УЧАСТІ ТА КОНТАКТИ:

ДИВИСЬ ТУТ

pl_2012

• Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)

25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112

wrodarczyk

muzeum 180x170

zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino