Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Друзі Місіонерів Облатів
E-mail

ПРИВІЛЕЇ  ДРУЗІВ МІСІЙ 

  1.       Друзі Місій беруть участь у заслугах всього Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної, надто в заслугах його місіонерів, котрі працюють по всьому світі.
  2.       Щоденно відправляється п`ять Служб Божих за Друзів Місій, живих і померлих.
  3.       Облати в усьому світі, в тому числі клірики в семінаріях і послушники у новіціатах, особливо моляться за живих і померлих Друзів Місій.
  4.       Друзі Місій можуть користуватися повними відпустами, установленими для Облатів: у день вступу до грона Друзів Місій, 19 березня, 27 червня, 15 серпня і 8 грудня.

 

УМОВИ ПРИНАЛЕЖНОСТІ ДО ДРУЗІВ МІСІОНЕРІВ

 

 1. Задекларувати свою приналежність до спільноти Друзів Місій. Це можна зробити через інтернет, надіславши на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду наступні дані: Прізвище та ім`я, і електронну адресу тобто е-майл.
 2. Щоденно молитись принаймні три молитви "Радуйся, Маріє" або іншу молитву за Місії, про навернення грішників та в інтенції священицьких і чернечих покликань, особливо з України.
 3. У разі можливості скласти якесь пожертвування на потреби Місій та на допомогу в підготовці майбутніх місіонерів.


Кожен християнин несе відповідальність за спасіння своїх братів. Сьогодні у світі велика кількість людей не знає правди про Христове Воскресіння. Прийнявши св. Хрещення, ми долучилися до Царського Cвященства Ісуса Христа. А це дає нам право апостольства і накладає відповідальність за місійну справу в світі. Тому кожен з нас має бути місіонером, піклуватися про спасіння ближніх, бо всі ми — брати і сестри у Христі. І ти теж можеш стати місіонером, приєднавшись до справи Друзів Місій.

Через молитву, пожертвування своїх страждань та радостей, через добрі вчинки і матеріальну допомогу нужденним Друзі Місій беруть участь у проголошуванні Євангелія всім народам, в першу чергу — вбогим та найбільш нещасним. Друзі Місій являють собою молитовну опору місіонерів, які залишили рідний край заради Ісуса Христа і спасіння душ.

Можливо, і тебе запрошує Спаситель до місійної справи у світі?.. Скористайся такою можливістю! Приєднуйся до Друзів Місій!

Більше інфорацій та фото знайдете тут: www.facebook.com/druzi.misii


 

 
 


 • Polish (Poland)
 • Ukrainian (Ukraine)
 • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

memorial


  
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino