Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Вічні обіти Андрія Гавліча ОМІ Email
Wtorek, 23 Styczeń 2018 14:44
Brak dostępnych tłumaczeń.

gavlichУ неділю 21 січня в Італії, у Гротта Ферата біля Рима, склав вічні обіти чистоти, бідності, послуху й витривалості у Згромадженні Місіонерів Облатів Непорочної Марії брат Андрій Гавліч ОМІ.

На урочистості був присутній отець Альберто Гнеммі ОМІ – провінціал Середземноморської Провінції ОМІ, який очолив Службу Божу у співслужінні з численними облатами, прибулими з Італії, Іспанії, Уругваю. З України приїхали мати й родина брата Андрія, а також, від імені Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні і Росії, настоятель Делегатури отець Павло Вишковський ОМІ. На свято завітали й українські Місіонерки Облатки Марії Непорочної на чолі з сестрою Юлією Венгловською й інші черниці та священики з України, які навчаються в Римі. Була присутня спільнота УГКЦ з центру Рима, де брат Андрій працював з молоддю.
Семінарист Андрій Гавліч ОМІ відкрив своє покликання до священства й богопосвяченого життя, коли прибув 20-річним юнаком до Європи в пошуках праці. Мама брата Андрія виїхала на заробітки ще раніше. У Мадриді він зустрів Місіонерів Облатів, які запросили його до свого монастиря. «Тут я відразу відчув, що я у себе вдома, і постановив залишитися», – згадував брат Андрій під час чування перед обітами. Дорога до остаточного «так» була довга: брат Андрій 4 роки поглиблював покликання в Іспані й 4 – в Італії, а ще майже 2 роки був в Україні: 9 місяців у преновіціаті в Обухові, а минулоріч відбував річну практику в парафії святого Миколая в Києві та при Католицькому Медіа-Центрі й «Телебаченні Віковічного Слова». 

Місіонера Облата вирізняє місійний хрест, який кожен облат отримує після вічних обітів. Брат Андрій прийняв хрест, який носив попередній провінціал, а згодом генеральний постулатор беатифікаційного процесу іспанських мучеників – о. Хуахін Мартінез ОМІ.Невдовзі на брата Андрія чекатимуть дияконські свячення, а через рік – священицькі. Молімося, щоб він добре до них підготувався і якнайшвидше повернувся в Україну.

о. Павло Вишковський ОМІ

gavlich2

gavlich3

gavlich4

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

muzeum 180x170
  
zaproszenia
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino