Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Облаткова зустріч Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Тиврові Email
Piątek, 27 Styczeń 2017 14:58
Brak dostępnych tłumaczeń.

Oblaty 1У зв'язку з закінченням Ювілейного року 200-ї річниці заснування Згромадження Місіонерів Облатів Марії Непорочної, 24-26 січня в Тиврові Кам’янець-Подільської дієцезії пройшла облаткова зустріч отців та братів ОМІ України.

Основні події та зустрічі відбулися у вівторок, 25 січня, на свято Навернення святого апостола Павла. Тому вся облаткова зустріч була пронизана духом апостольського прагнення подяки та місійного служіння. У тиврівському Санктуарії, який відбудовують облати, у першій половині дня брати помолилися та прослухали конференцію отця Павла Вишковського ОМІ, настоятеля Делегатури. onlaty 2

 

Отець Павло Вишковський розповів КМЦ про зустріч і конференцію, яка проходила під девізом «Подякувати Богові за минуле, довірити  Богові теперішє, із надією піти в майбутнє». «Ми дякували Богові за все те добро, яке Він нам дав останнім часом, а передовсім за це місце (санктуарій у Тиврові – КМЦ), який облати колись прийняли поруйнованим». Далі мова йшла про особливе завдання облатів в Україні, яке одночасно було пріоритетним на ХХХVІ  Генеральному Капітулі в Римі: «Продовжувати те, до чого нас покликав Бог. Тому ми говорили про покликання, працю з молоддю та працю в ЗМІ. Але з усвідомленням, що цих 200 років Згромадження – це, загалом, лише початок».

oblaty 3

oblaty 4oblaty 5

Після конференції брати відправилися у місто Гнівань в парафію святого Йосипа, Святу Месу для них очолив єпископ Радослав Змітрович ОМІ. У проповіді він зазначив: «Хоч учора 200-річчя Згромадження офіційно закінчилося, але для нас це не завершення, а тільки початок. Часто буває так, що згромадження завмирає, якщо не оновлюється після кількох століть існування. І цей Ювілей має бути для нас нагодою встати, як почули ми в читанні про навернення святого Павла: "Уставай і йди до тих, які не знають Христа"». Єпископ наголосив на євангелізаційній складовій місії Згромадження.oblaty 6

oblaty8oblaty 9oblaty9

Після Святої Меси відбулося освячення Пастирського Центру в Гнівані, будівництво якого ще не завершене, але який є нагадуванням того, що наше перебування з Богом ніколи не може мати кінця.

Джерело: КМЦ

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

memorial


  
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino