Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Святкування Пасхальних подій в Євпаторії Email
Środa, 30 Marzec 2016 12:01
Brak dostępnych tłumaczeń.

P101020815-28 березня 2016 року в парафії св. Мартина I в Євпаторії  на запрошення настоятеля парафії о. Веслава Кубальского OMI перебував  із візитом о. Павло Вишковський, Настоятель Делегатури Згромадження  Місіонерів Облатів Марії Непорочної в Україні та Росії.

 

Ці дні для наших парафіян були дуже насичені подіями: Відбулися великопісні реколекції, переживали Великий Тиждень і Неділю Воскресіння Господнього.

Духовні вправи  відбулися з 18 по 20 березня. Проводив реколекції о. Павло Вишковський. Темою цього року було: гріхи проти Святого Духа і Милосердя Боже.

На Службі Божій був присутній  настоятель Свято-Покровського храму УГКЦ в Євпаторії о. Богдан Костецький. А в реколекціях також брали участь брати і сестри із парафії Покрова Пресвятої Богородиці УГКЦ в Євпаторії.

Протягом усього часу реколекцій, парафіяни мали можливість приступити до таїнства Сповіді. А після Святої Меси відбувалися зустрічі о. Павла із мирянами.

Разом з о. Павлом наші парафіяни переживали також Святе Пасхальне Тридення, Пасхальну Вігілію і Великдень.

Спільнота парафії Святого Мартина I в Євпаторії щиро дякує о. Павлу Вишковському за його служіння, пастирські настанови та духовний досвід переживання Великого Посту.

Ірина Кулакова

ФОТОРЕПОРТАЖ

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

memorial


  
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino