Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Зустріч міністрантів в Тиврові Email
Wtorek, 31 Maj 2011 09:59
Brak dostępnych tłumaczeń.

«Через літургію до Ісуса». Під таким гаслом 29 травня відбулася зустріч міністрантів в Тиврові, Вінницької області, де, в парафії св. Архангела Михаїла, служать Місіонери Облати Непорочної Марії. В зустрічі брали участь юнаки з різних місць України, а саме: Тиврова, Гніваня, Обухова, Сутисок, Києва, Плебанівки та Тульчина.

Лише один, здавалося б, день зустрічі, але як же одночасно багатий в різні дійства. А на додаток сама чудова природа та гарна погода сприяли добрій атмосфері. Міністранти мали можливість слухати цікаві конференції про привілей служіння Богу та відповідальність, яка з нього виникає, а також про значення Божого Слова у житті міністранта.

 

Центральною подією дня була Євхаристія, під час якої молоді юнаки почули заохочення до правдивої відваги в житті. Так часто зустрічаємося з фальшивою відвагою, щоб робити зло, яке роблять інші. На перший погляд здається, що такі люди є відважні. Однак, така відвага не має нічого спільного з правдивою, християнською відвагою, щоб вибирати добро, вибирати вірність Богу, адже саме це неодноразово коштує…

Не бракувало також нагоди для спорту, адже після обіду відбувся футбольний матч, а зустріч завершилась пікніком на березі Південного Бугу.

Міністранти могли також побачити наслідки часів атеїзації - майже руїни монастиря та храму, який за часів комуністичного режиму був забраний вірянам і замінений на завод пластикових виробів. На сьогоднішній день триває реставрація цього святого місця, де колись був відомий на усе Поділля Санктуарій Матері Божої Тиврівської, до якого приходили тисячі паломників. В майбутньому планується там зробити молодіжний центр та реколекційний дім, до якого зможуть приїздити усі бажаючі, щоб поглиблювати свої відносини з Богом. Попри величезний обсяг робіт, який ще потрібно виконати, це святе місце уже згромаджує різні групи осіб. Невдовзі, а саме з 27 липня по 1 серпня, там також відбудеться наступний фестиваль молоді «Подих Життя».

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

memorial


  
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino