Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Місіонери Облати святкували Ювілей 150-річчя від смерті Засновника Email
Niedziela, 15 Maj 2011 19:05
Brak dostępnych tłumaczeń.

З 10 по 12 травня в обухівському монастирі бл. Йосифа Жерарда відбулась зустріч Місіонерів Облатів Непорочної Марії, що служать в Україні. Облатів зібрав на цю зустріч передусім їх засновник св. Євген де Мазенод, адже саме цього року усе Згромадження святкує ювілей 150-річчя від дня його народження для неба.


З цієї нагоди отці, брати та преновіції мали можливість слухати конференції про Засновника, спільно молитися, ділитися досвідом своєї віри, будувати облатську спільноту та по-звичайному відпочити. Центральною подією зустрічі була урочиста Євхаристія, під час якої духовні сини св. Євгена дякували Богу за дар Засновника, просячи за його заступництвом про необхідні благодаті для Делегатури в Україні та усього Згромадження.

Літургійний день спомину св. Євгена припадає 21 травня. В той день в парафіях, де служать облати, звершуватимуться урочисті Служби Божі та інші дійства, під час яких місіонери облати спільно з парафіянами святкуватимуть ювілей народження для неба нашого небесного покровителя та отця.

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

memorial


  
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino