Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Фестиваль "Подих життя"
Email
Brak dostępnych tłumaczeń.

Запрошуємо на МОЛОДІЖНИЙ ФЕСТИВАЛЬ "ПОДИХ ЖИТТЯ"

ДЕ: Вінницька обл., смт.Тиврів, вул.Леніна,18


Free Joomla Extensions


Ти живеш в шаленому темпі сучасного життя? Ти встигаєш переглянути пошту, натягти шкарпеток та відсьорбнути кави одночасно? Ти завжди в курсі того, що відбувається навколо? А чи ти знаєш, що діється поряд з тобою, у ТВОЄМУ СЕРЦІ? Може, час пригальмувати, зупинитися та озирнутися? Є одне місце, в якому час завмирає…


Тут можна викинути зайве з голови,віднайти себе, а головне – почути голос Бога, який промовляє саме до тебе. Це місце – фестиваль «ПОДИХ ЖИТТЯ», що проходить у м.Тиврів (Вінницька область)  

В тебе буде можливість знайти нових друзів, навчитися грати на барабані, співати, танцювати, а головне - відкрити для себе щось нове, переглянути свої стосунки з Богом і ближніми, отримати необхідні знання для побудови особистої молитви, для глибшого переживання Євхаристії.

 


Учасником може стати будь-яка молода особа, яка має від 16 років до 35. Або молодші особи з відповідальною за них особою (священик, монах, монахиня).


Декілька слів про  «ПОДИХ ЖИТТЯ»:

Анастасія Сидорук

м.Тиврів

«Я БУЛА! Клас! Назва відповідає дійсності! Вражень - море! Один позитив! Я взагалі перший раз попала до католиків, мені все було нове! Як ви вмієте відпочивати і розважатись! Це просто не передати! Комарі? Болото? дощ? А це не входило в плани організаторів? Ну й даремно, ВСЕ КЛАСНО! А які молитви! Які люди! Які пісні і танці! Я не можу навіть підібрати вдалих слів!»


Марія Паюк

«Фест супер. Тільки мало, хотілося б побути хоч тиждень. Кожен день робота, буденні справи, все давить на тебе... А тут відключаєшся від світу, метушні, отримуєш більше часу для спілкування з Богом і ближнім, а головне – маєш можливість та час трохи розібратися з самим собою. Для мене – це, насамперед, відпочинок для душі (який інколи потрібний як ковток свіжого повітря), позитивний заряд, щоб йти далі...

Спілкування з людьми близькими по духу надихає, що можливо наш світ ще не такий безнадійний і з Божою допомогою ми можемо його змінювати. Хочеться щось робити для цього, не марнувати часу, не боятися, бути відкритим (деколи мені це важко дається)...

Після самого фесту нелегко повернутися до реального життя. Думками я ще там, хочеться вже на наступний. :)»

 

Аліна Голюк

«Слава Ісусу Христу! ЧИ Є ЖИТТЯ ПІСЛЯ ФЕСТИВАЛЮ? Є, але воно зовсім інше. Ти повертаєшся до своєї домівки, до повсякденного життя, все змінюється, все зовсім інше. Фестиваль – це, ніби, коротеньке життя, яке ти переживаєш кожного року, і кожного року воно різне. В перші дні після фестивалю важко звикнути до того життя, яке було ДО фесту. Після усіх конференцій, відвертих розмов, ти справді змінюєшся, щось всередині спонукає стати кращим, ніби вмикається кнопка "Стати справжнім, тим яким ти є всередині, а не тим, ким хочеш бути для оточуючих."

Після фестивалю я зовсім по-іншому подивилася на своє життя, захотіла його повністю змінити. Я ніби заглянула у свою душу і зараз справді йду до того, щоб стати кращою, сильнішою у своїй вірі.

Я дуже-дуже вдячна усім хто доклав зусиль, щоб цей фест був тут, у нас в Україні, та і взагалі, тим хто доклав зусиль, щоб він відбувся.»

 

Дзвенислава Набитович

«Після фесту мені один друг сказав: "Я тебе вже давно в такому ентузіазмі не бачив!" Моя святиня ... хочу приїжджати туди частіше ... так потребую Літургії ...  Зараз ще частіше почала на неї ходити, а то тепер така туга за Богом. Як каже мій друг: "Бути гарячим можна лише тоді, коли близько до вогню".

Щодня прослуховую і прослуховую "Nic, nie musisz mówić nic!. Також є намір  змінюватися в кращу сторону, адже фестивальна радість залишається в моєму серці й зараз. Дякую Богові та організаторам.»

 

Наталя Гриб

«....здавалося б такий короткий час, всього 5 днів фестивалю, але за цих 5 днів я зрозуміла більше речей, ніж за все моє життя. Після слів отця: "Бог тебе любить" не можу пояснити як, але я просто відчула Його любов. Найприємнішим і найбільш неочікуваним було те, що я спочатку думала, що їду на звичайний фестиваль, де буде багато молоді і я зможу просто гарно відпочити , провести час. Мої сподівання здійснилися, але крім того я отримала і масу духовного задоволення.

Звичайно, більш цікавим фестиваль в Тиврові зробили гості з Німеччини. Надзвичайно веселим і приємним було спілкування з ними

З нетерпінням чекаю наступного літа, щоб знов поїхати Тиврова і зустріти там своїх старих однодумців і познайомитись з новими. J»

 

Олександр Гринчук

«Перш за все, на фестивалі було дуже класно. Атмосфера чудова, гарна можливість поспілкуватися з однолітками. Найбільше сподобалися постійна Адорація Ісуса в Пресвятих Дарах в капличці, концерти, де справді можна було веселитися в християнському дусі. Пізнавальними були конференції. Повертатися додому зовсім не хотілося.

Після повернення здавалося, що це так довго чекати на наступний фестиваль, але потім я зрозумів, що не можна жити лише одним фестивалем, потрібно кожного дня намагатися знайти більше часу для Бога. Саме це і хочу змінити  в своєму житті. З нетерпінням очікую на наступний фестиваль!!!»

 

Ольга Астаф’єва

«Слава Ісусу Христу! Фестиваль допоміг мені усвідомити, хто є я і хто-Бог. «ПОДИХ ЖИТТЯ» справив на мене тільки позитивне враження! Була маса знайомств, адже приїхало досить багато людей з Польщі, Німеччини і України. Дуже цікаві конференції, проповіді і сама тема фестивалю «Матерія, Містерія і я». Добре, що є такий фестиваль, адже після проповідей, спілкування зі своїми однодумцями, щось змінюється в мені, моє ставлення до життя, людей, до самого Бога! «ПОДИХ ЖИТТЯ» є таким зарядом на весь рік, хочеться більше ходити на Службу Божу, на зустрічі молоді, просто жити з Богом. Надіюсь, в наступному році приїде ще більше молоді і відчують цю атмосферу.»


Тому, сердечно ЗАПРОШУЄМО НА

ФЕСТИВАЛЬ «ПОДИХ ЖИТТЯ»

В програмі – конференції, зустрічі в групах, концерти, вогнище, танці та багато іншого!
Слідкуйте за новинами!

УМОВИ УЧАСТІ ТА КОНТАКТИ:

ДИВИСЬ ТУТУМОВИ УЧАСТІ


ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

 • Маємо з Любов’ю та Повагою ставитися один до одного, як християни!
 • Зобов’язані неухильно дотримуватися правил фестивалю «ПОДИХ ЖИТТЯ»
 • У разі порушення правил, змушені будемо Вас відправити додому.
 • Незнання умов фестивалю, не звільняє від їх дотримання

 

УЧАСНИК МАЄ ПРАВО:

 • Приїхати на фестиваль з усією молоддю парафії !!!
 • На МЕГА-ПОЗИТИВНИЙ НАСТРІЙ !!!
 • На щоденну Євхаристію.
 • на сповідь/духовну розмову.
 • На конференцію та ділення в групах.
 • На постійну, а особливо з 24:00 до 6:00, Адорацію Ісуса в Пресвятих Дарах.
 • На отримання смачного обіду.
 • На допомогу хто її потребує.
 • Не бути з’їденим комарами – треба мати засіб від комарів)))
 • Митися не тільки у холодній воді – економимо воду!!!
 • На тишу з 24:00 до 6:00. Тому на полі не розмовляємо гучно та не кричимо.

 

УЧАСНИК ЗОБОВЯЗАНИЙ:

 • Попередньо зареєструватися, також потрібно оплатити участь у фестивалі (100 грн.). Нам допомагають добродії, за них маємо молитися! У випадку, якщо хтось не може приїхати, через фінансові негаразди, порозмовляйте із своїм священиком, чи заздалегідь скажіть про це організаторам. Важливе - ваше прагнення, тому фінанси не повинні бути перешкодою... ділимося взаємно, будемо вдячні якщо хтось пожертвує більше! Бог ВИНАГОРОДИТЬ!
 • Мати при собі спальний мішок, каремат та намет; миску, чашку та ложку, комбінований ніж із відкривачкою.
 • Мати із собою кошти, розраховуючи на те, що сніданок та вечеря будуть за Ваш додатковий кошт, також врахувати витрати на дорогу. Фестиваль забезпечуватиме Вас гарячою водою для чаю, кави, а також кожного дня буде смачний обід.
 • Мати розарій, Біблію.
 • Взяти зручний одяг, щось спортивне (футбольне взуття !!!).
 • Особисті ліки, якщо є така потреба (звичайно якщо можна перебувати на фестивалі).
 • Мати із собою засоби особистої гігієни.
 • Носити бейджик.
 • Приймати активну участь в усіх заходах фестивалю.
 • Повинен слухатися відповідальних за проведення фестивалю та порядкових!

ЗАБОРОНЕНО:

 • Забороняється заходити в недозволенні місця, оскільки це небезпечно! Не дотримання цієї умови сприятиме відмові в участі у фестивалі. Руїни монастиря та святині є в аварійному стані! Про дозволенну територію перебування дізнаєшся детальніше на місці.
 • Хлопцям та дівчатам спати в одному наметі!
 • Наносити шкоду речам якими користуватимемося, не шкодити природі, культурній спадщині, старовинним будівлям.
 
 • Вживати наркотичні та алкогольні вироби !
 • Паління ЗАБОРОНЕНО!!! Палити дозволено тільки у визначених для цього місцях.
      

 


 


 • Polish (Poland)
 • Ukrainian (Ukraine)
 • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

memorial


  
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino