Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
У Тиврові відбулась зустріч міністрантів E-mail
Tuesday, 10 October 2017 19:55
There are no translations available.

1507539636_22279872_1552341391471924_6472632536368017811_nНа початку жовтня в Тиврові відбулася зустріч міністранів із парафій, де служать Місіонери Облати Непорочної Марії. Прибули шестеро міністрантів із Чернігова на чолі з о. Лукашем Майданом ОМІ; троє – з Києва з дк. Адріаном Котлярським ОМІ; четверо – з Гнівані з семінаристом Яковом Ванджіхом ОМІ; шестеро міністрантів із Вінницької області: четверо з парафії святого Франциска з Козлівки та двоє з с. Михайлівка. Також уже традиційно приєдналися місцеві міністранти. Осінні зустрічі стають традицією, час, проведений у Тиврові, додає крил у щоденних змаганнях.


Зустріч розпочалася 6 жовтня Літургією, під час якої о. Лукаш Майдан нагадав історію першого біблійного міністранта. Далі відбулося знайомство: кожен із учасників розповів трохи про себе й відповів на запитання про те, чого чекає від цього заходу. Постуланти й облатів ділилися свідченнями з того часу, коли самі були міністрантами.
Наступного дня в парафії святого архангела Михаїла був Марійний день, тож до Чудотворної ікони Матері Божої Тиврівської приїхало чимало паломників із Бару, Гнівані, Вінниці, Мурафи, Калинівки. Але найбільше – 20 осіб – їх прибуло з Обухова Київської області на чолі з о. Артуром Стрончевським ОМІ. Після обіду був час на спорт, а далі учасники послухали катехизу Папи Франциска про дари Святого Духа. Чудовим часом стала адорація, де юнаки, натхнені словами Святого Отця, просили про дар мудрості.


На завершення зустрічі кожен із міністрантів міг поділитися враженнями від цих днів і розказати, з чим повертається додому. Відбулася катехиза, яка нагадала, що християнин має також бути мудрий, як змій (Мт 10, 16).

Під час Меси вітали о. Рафала Стрижевського ОМІ, який буде служити в Тиврівській парафії. Зустріч добігла кінця, і зненацька на учасників зійшов такий добрий шок – а точніше, просте відкриття, бо ж зазвичай найважче відкрити речі найпростіші: неможливо бути християнином без Духа Святого!
О. Сергій Панченко ОМІ
 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

memorial


  
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino