Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Полтавські католики відзначили храмове свято E-mail
Wednesday, 20 September 2017 07:49
There are no translations available.

1505888553_2017_09_17-khramove-svyato-poltava-40У неділю, 17 вересня 2017 р. полтавські католики відзначали храмове свято Воздвиження Хреста Господнього, перенесене з 14 вересня.

 

Це був час особливих благодатей та дарiв Святого Духа. Очолив урочисту літургію та виголосив Слово єпископ Станіслав Широкорадюк, ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії. Проповідь була присвячена тому, яку силу надає символ Хреста для свідчення Євангелія, зміцнення і зростання у вірі, успішного протистояння силам зла.На початку літургії новий настоятель парафії о. Ципріан Чоп ОМІ зложив визнання віри перед єпископом ординарієм. На Месі був присутній також декан полтавський о. Станіслав Таратанов, настоятель з Миргорода.

Під час Служби Божої шестеро парафіян прийняли Таїнство християнської зрілості – Миропомазання.

Особливим подарунком для парафіян та гостей став виступ нашої землячки Світлани Метлицької, яка є справжнім майстром академічного оперного співу. На скрипці грала також 6-літня Ліліанна Деркач.Свято полтавців розділили гості з Миргорода,Харкова, а також представники УГКЦ з о. Максимом Кролевським та інших християнських спільнот.

Після Служби Божої присутні зібралися в кафетерії, щоб смакувати традиційними «полтавськими галушками» та різними солодощами, виготовленими парафіянками.

Римсько-католицька парафія Воздвиження Хреста Господнього у Полтаві відкрилася вже майже 20 років тому. 15 років тому почали тут служити Місіонери Облати Непорочної Марії (ОМІ). О. Яцек Пиль був першим облатським настоятелем парафії і він побудував нинішний храм та монастир. Тепер до місцевої спільноти належать три облати: о. Андрій Мацьков, о. Ципріан Чоп та о. Кшиштоф Махельський.

Дякуємо Господу Богу за прекрасну, радісну храмову урочистість, а до нашого полтавського костелу на вул. Марата 16, ласкава просимо всіх - завжди будемо ради вас вітати...

Михаїл Прохоров, Маріанна Нікаліна

Джерело: КМЦ

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

memorial


  
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino