Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
Марійний День та з’їзд Друзів Місій у Тиврові E-mail
Saturday, 06 May 2017 16:43
There are no translations available.

DSC_62166 травня 2017 р. у санктуарії Матері Божої Тиврівської, що на Вінниччині, численні віряни з околиць та усієї України зібрались на Марійний День. Багато з паломників, що прибули до санктуарію з таких місць як Чернігів, Київ, Козлівка, Бар, Чемериське, Адамівка, Окладне, Мурафа, Жмеринка, Гнівань, Сутиски, Тиврів- це були Друзі Місій Місіонерів Облатів МН, адже саме цього дня відбувся їх Всеукраїнський з'їзд в цьому святому місці.

 

Марійний День розпочався від конференції, яку проголосив о. Павло Вишковський ОМІ- настоятель облатів в Україні та Росії. О. Павло у своїх роздумах зосередився навколо явлень Матері Божої в Фатімі та Її посланні людству, що відбулись у 1917 р., адже цього року святкуємо ювілей 100-річчя від Її явлень дітям в маленькому португальському містечку у Фатімі. Після конференції відбулась Євхаристія, яку очолив, проголошуючи також Слово Боже, о. Олександр Зелінський ОМІ, відповідальний за спільноту Друзів Місій в Україні. Далі, після завершення Божої Служби, усі паломники молилися розарій, ідучи в процесії навколо храму. Перед кожною десяткою розарія були зачитані прохання та подяки до Матері Божої Тиврівської, які кожен бажаючий міг записати перед Євхаристією.

Нагадаємо, що Марійні Дні у Тиврові відбуваються кожної першої суботи місяця та розпочинаються о 11.00. Наступний Марійний День запланований на суботу, 3 червня. На сьогоднішній день відновлюються не лише кам’яні стіни цього санктуарія, що був знищений переслідувачами, але також культ Богородиці, який існував тут протягом багатьох років, адже тисячі паломників прибувало сюди, щоб молитися за заступництвом Матері Божої, зображеної на чудотворній іконі, отримуючи благодаті для себе та своїх рідних. Мати Божа Тиврівська запрошує й Вас!

DSC_6166

DSC_6206

DSC_6236

DSC_6245

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  

Проповіді

  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ
  
  
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні1507
mod_vvisit_counterВчора2513
mod_vvisit_counterЗа тиждень4020
mod_vvisit_counterЗа місяць85196
mod_vvisit_counterРазом3184054
We have: 132 guests online
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino