Євангелізувати вбогих послав мене Господь

You need to upgrade your Flash Player
muzeum 250x170
У Тиврові відбувся Марійний День E-mail
Friday, 07 April 2017 20:43
There are no translations available.

unnamed 11 квітня, першої суботи місяця, у санктуарії Матері Божої Тиврівської відбувся Марійний день. Святу Месу та молебень очолив отець Лукаш Майдан ОМІ, який разом із паломниками з Чернігова подолав понад тисячу кілометрів, аби, долучившись до парафіян та інших гостей з околиць, віддати шану Богородиці у цьому святому місці.

 

У проповіді отець Лукаш наголосив, як важливо уподібнюватись Марії, коли в житті зустрінемося з випробуваннями. Стоячи під хрестом, на якому умирав Її Син, Марія відчувала неміч, але могла, перебуваючи біля Нього, розділити Його біль і так наблизитися до спасительної таємниці відкуплення через страждання. Так само варто чинити й нам: у моменти труднощів і криз вдивлятись у розп'яття Христа, як це робив св. Євген де Мазенод, старатися зрозуміти велику таємницю спасіння та просити про витривалість у несінні наших земних хрестів, від яких так часто намагаємося втікати.unnamed 2

Варто постійно нагадувати собі про те, що треба не тільки просити, а й дякувати Марії за Її заступництво, за всі щоденні благодаті, а особливо – за дар віри та можливість безперешкодно сповідувати її. Зруйнований санктуарій у Тиврові нехай буде для нас прикладом того, що чекає на тих, хто занедбує свою віру або взагалі намагається жити, відкидаючи постійну присутність Божого Провидіння у своєму бутті.

Матір Божа Тиврівська, молися за нас!

Богдан Кузьменко

 Джерело: КМЦ

 
  • Polish (Poland)
  • Ukrainian (Ukraine)
  • English (United Kingdom)
  
  
  
25 РОКІВ СЛУЖІННЯ МІСІОНЕРІВ ОБЛАТІВ В УКРАЇНІ

Наш банер

180x112
  
wrodarczyk

memorial


  
Copyright © 2009-2018. Згромадження Місіонерів Облатів Непорочної Марії. Powered by ArtGattino